Dodaj do ulubionych

Czy po leczeniu ustępują całkowice objawy hcv ?

IP: *.play-internet.pl 09.07.18, 12:18
Witam,
Z dnia na dzien zaczęły u mnie występować takie objawy jak ostre zmęczenie ( musiałem zwalniać się z pracy), spadek koncentracji, obniżenie nastroju. Krótko mówiąc , można to porównać do takiego przeziębienia , aczkolwiek bez gorączki. Wybrałem się do lekarza pierwszego kontaktu i po wielu różnych badaniach koniec końców okazało się że jestem zarażony HCV. Wiem że zdeycydowana większość chorych nie odczuwa żadnych objawów. Ja jednak kieruję moje pytanie do osób które odczuwały je i chciałbym wiedzieć czy po leczeniu one całkowicie ustępują. Ja dopiero jestem na takim etapie że wybieram się do poradni chorób zakażnych w celu wyonywania dalszych badań. Proszę o odpowiedź gdyż odczuwam duży niepokój
pozdrawiam was !!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Joanna IP: *.dyn.cable.fcom.ch 09.07.18, 13:11
    Wiesz co to jest bardzo subiektywne bo mi sie poprawilo jak svr 12 isvr 24 odebralam wynik negatywny wiec dowod ze jestemzdrowa a jakos zaraz po terapii cydownego ozdrowienia nie zauwazylam,
  • Gość: Joanna IP: *.dyn.cable.fcom.ch 09.07.18, 13:15
    Zmeczenie mija i depresja na pewno, ale totez trzeba odczekac po terapii troche czasu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.