Dodaj do ulubionych

Żylaki przełyku pytanie

27.01.19, 20:30
Mam pytanie jak żyjecie z żylakami?
Wiem, ze nie można nic dzwigać ciężkiego. Jestem po jednym opaskowaniu kolejne za tydzień.
Jestem przerażona, wydaje mi się, że trochę się pochylę np do umywalki myjąc zęby i coś pęknie albo coś.
Boję się nawet na dłużej wychodzić z domu.
Tak więc wyjazdy też odpadają.
Czy prace w domu np odkurzenie, posprzątanie itd wchodzą w rachubę??
Ogólnie czuję się ok, wyniki z wątroby typu alat ggtp bilirubina INR sód w normie.

Edytor zaawansowany
  • kiepski476 29.01.19, 11:36
    Wydaje się, że na tym forum bywają ze trzy osoby, trudno więc oczekiwać, że ktoś ci odpowie. Zdecydowanie doradzam zajrzeć na fora, gdzie jest więcej uczestników, np. na facebookową grupę HCV Polska, która liczy tysiąc uczestników:
    www.facebook.com/groups/419218981564924/
    ewentualnie na umożliwiającą większą anonimowość grupę dyskusyjną HepatitisC.pl:
    noweleki.hepatitisc.pl/p/forum-o-hcv.html
  • suzana0 04.02.19, 21:33
    Witam. ja również jestem po opaskowaniu żylaków przełyku. Pierwszy raz miałam około 3 lata temu, następne po miesiącu. Teraz co około 1-1,5 roku kontroluję. Jak narazie jest ok. Żyję w miarę normalnie. Z dźwiganiem to tak w miarę, oczywiście mebli w domu nie przesuwam ale zakupy noszę, pracuję i normalnie funkcjonuję. Tak, że nie martw się, da się z tym żyć....oby jak najdłużej. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.