• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

bialaczka

  • 20.06.06, 13:46
    Witam,Mam pytanie moja siotra jest zakazona wirusem typu C. Leczyla sie
    interferonem, po odstawieniu tego leku wykryto u niej bialaczke. Czy jest to
    skutek uboczny tego leku? czy zbieg okolicznosci???????
    Edytor zaawansowany
    • 15.07.06, 16:55
      Leczenie interferonem nie może powodować nowotworu. IFN stosuje się w leczeniu
      niektórych nowotweorów, także nowotworów krwi. Jest to więc zbieg okoliczności.
      Nałożenie się dwóch chorób, zreszta nie pierwszy taki przypadek, jaki znam
      (HCV+białaczka)... Prawdopodobnie IFN blokował objawy białaczki przez okres
      leczenia.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.