Ciemny mocz Dodaj do ulubionych

  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam jestem po drugim zastrzyku interferonu,i od pierwszego zastrzyku
    zauważyłem że mam bardzo ciemny mocz czy jest to spowodowane działaniem leków
    czy coś innego..
    alat 160 przy starcie
    • zgłoś to lekarzowi, może da Ci skierowanie na badania moczu aczkolwiek wydaje mi
      się iż wynika to z odwodnienia jakie powoduje lek, bardzo wysusza wiec staraj
      się pić więcej wody.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.