• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Ciemny mocz

  • 22.02.09, 08:54
    Witam jestem po drugim zastrzyku interferonu,i od pierwszego zastrzyku
    zauważyłem że mam bardzo ciemny mocz czy jest to spowodowane działaniem leków
    czy coś innego..
    alat 160 przy starcie
    Edytor zaawansowany
    • 22.02.09, 13:08
      zgłoś to lekarzowi, może da Ci skierowanie na badania moczu aczkolwiek wydaje mi
      się iż wynika to z odwodnienia jakie powoduje lek, bardzo wysusza wiec staraj
      się pić więcej wody.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.