Dodaj do ulubionych

przyjmę pracę- mam dość bezrobocia..

24.07.11, 10:41
Witam.Jestem młodą 23-letnią dziewczyną z okolic Buska-Zdroju.Szukam pracy nad opieką osób starszych czy dzieci,możliwość zabrania osoby do siebie.Umię sprzątać,prać,prasować,robić zakupy.Mam męża już 3 lata.Bardzo chciałabym go odciążyć i sama zarobić na niektóre rachunki.Mogę też przyjąć propozycję stażu.Proszę o pomoc.Marzena

ps.W Busku-Zdroju mam rodzinę więc jestem tam codziennie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: NIKA IP: *.xdsl.centertel.pl 02.08.11, 10:35
    ZOSTAŃ KONSULTANTEM BETTERWARE

JESTEŚ ZAINTERESOWANA, LUB MASZ JAKIEŚ PYTANIA. KONTAKT E-MAIL MONA418@ZNAJOMI.PL
  • ingwer-0 06.08.11, 19:35
    Ta pani nie przyjmie akwizycji bo jej sie nie chce pracować proponowałam nie akwizycje i dobrze płatna prace ale pani pogardziła,no cóż ja uważam że bezrobotny to nowy zawód w kraju a my za nasze podatki utrzymujemy takich bezrobotnych a zaproponuj prace to nosem kręcą.Pozdrawiam wszystkich zaradnych
  • poprostujuztakjest 06.08.11, 20:32
    ingwer-0 napisała:

> Ta pani nie przyjmie akwizycji bo jej sie nie chce pracować proponowałam nie ak
    > wizycje i dobrze płatna prace ale pani pogardziła,no cóż ja uważam że bezrobotn
    > y to nowy zawód w kraju a my za nasze podatki utrzymujemy takich bezrobotnych a
    > zaproponuj prace to nosem kręcą.Pozdrawiam wszystkich zaradnych
    Niezła mi praca- Pani mi wysłała spam nic więcej. Co to znaczy żebym najpierw podawała nr telefonu potem adres bo to jest warunkiem do podjęcia się do pracy niewiadomo jakiej? jeszcze kontakt tylko przez meila.Żart.Pozatym musialam odmowic bowiem nie znam się tak dokladnie na komputerze,nie mam internetu non stop i jeżdzę obecnie co drugi dzień do pracy przy bawieniu dzieci w żłobku ( bawialnia).To raczej Pani kręci nosem i ogólnie jest jakaś nie teges.Robić awanturę o odpowiedź -NIE DZIĘKUJĘ?? pff
  • poprostujuztakjest 06.08.11, 20:38
    OFERTA WSPÓŁPRACY - PRACY DODATKOWEJ , KTÓRA BĘDZIE TWOIM GŁÓWNYM ŹRÓDŁEM DOCHODU

Witam
    Odpowiedziałaś/eś na moje ogłoszenie o możliwości uzyskania dodatkowego
    dochodu
    Zadam Tobie kilka pytań

Czy możesz poświęcić na prace dodatkową od 10-20 godzin w tygodniu?
    Rozwijam właśnie biznes w Twojej okolicy i poszukuje kilku osób do
    współpracy - liderów zespołu.
    Będziesz pracować nie wychodząc z domu (można pracować również
    bezpośrednio ) mając elastyczne godziny pracy tak jak sam/a zdecydujesz
    .Kiedy już staniesz się częścią zespołu zapewniamy ci wszelkie szkolenia i wsparcie.

Czy jesteś zainteresowana/y taką praca?

Wymagana komunikatywność
    obsługa komunikatorów skype i GG
    Podstawowa obsługa komputera ,
    swobodne poruszanie się po Internecie
    Silna motywacja do zarabiania
    telefon stacjonarny lub w sieci Orange do kontaktów z biurem
    Proszę o podanie nr tel stacjonarnego lub w sieci orange( ułatwi nam to kontakt) - tylko w tym przypadku
    przekazuje dalsze informacje.

Pozdrawiam
    Amelka

gg37337135

Pozdrawiam
    Amelka

W dniu 05.08.2011 użytkownik "poprostujuztakjest Gazeta.pl" <poprostujuztakjest@gazeta.pl> napisał:

witam chciałabym się dowiedzieć co to za praca? jestem bezrobotna.pozdrawiam

Odpowiedz

Przekaż dalej

Amelka
    >> >> >>> >>> >>>> Jeśli jest pani zainteresowana zarabianiem pieniędzy to za...

00:31 (20 godz. temu)
    OdpowiedzOdpowiedz
    Więcej|
    [Dostępny] poprostujuztakjest Gazeta.pl do Amelka

pokaż szczegóły 09:44 (10 godz. temu)

nie dziękuję

W dniu 6 sierpnia 2011 00:31 użytkownik Amelka <irisundingwer@gg.pl> napisał:
    - Pokaż cytowany tekst -

OFERTA WSPÓŁPRACY - PRACY DODATKOWEJ , KTÓRA BĘDZIE TWOIM GŁÓWNYM ŹRÓDŁEM DOCHODU

Witam
    Jeśli jest pani zainteresowana zarabianiem pieniędzy to zapraszam do współpracy
    Zapytam zatem:

Czy możesz poświęcić na prace dodatkową od 10-20 godzin w tygodniu?
    Rozwijam właśnie biznes w Twojej okolicy i poszukuje kilku osób do
    współpracy - liderów zespołu.
    Będziesz pracować nie wychodząc z domu (można pracować również
    bezpośrednio ) mając elastyczne godziny pracy tak jak sam/a zdecydujesz
    .Kiedy już staniesz się częścią zespołu zapewniamy ci wszelkie szkolenia i wsparcie.

Czy jesteś zainteresowana/y taką praca?

Wymagana komunikatywność
    obsługa komunikatorów skype i GG
    Podstawowa obsługa komputera ,
    swobodne poruszanie się po Internecie
    Silna motywacja do zarabiania
    telefon stacjonarny lub w sieci Orange do kontaktów z biurem
    Proszę o podanie nr tel ( ułatwi nam to kontakt) - tylko w tym przypadku

przekazuje dalsze informacje.

Pozdrawiam
    Amelka

SCREEN NASZEJ KORESPONDENCJI.SORRY ALE JA SPAMU NIE UZNAJĘ A JAK BĘDĘ CHCIAŁA ZAROBIĆ NA KARTĘ DO PLUSA TO BĘDĘ KLIKAĆ W REKLAMY.SZUKAM KONKRETNEJ PRACY A NIE SIEDZENIA W DOMU

• renatika 15.08.11, 21:47
    Witam serdecznie!

Oferuję pracę dodatkową lub na stałe - to zależy od Ciebie.
    Praca w miejscu zamieszkania i nie tylko. :-)
    Wystarczy tu i tam podrzucić katalog, na przykład przy okazji zakupów, wizyty u dentysty, kosmetyczki czy rodzinnej imprezy itp. Oraz polecać znajomym produkty.

Świetna oferta dla osób, które chcą spróbować swoich sił jako konsultant/ka.
    Zasady są proste:
    - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy,
    - masz 14 dniowy termin płatności,
    - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15%,
    - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań,
    - jako nowy/a konsultant/ka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start,
    - masz nielimitowany czas pracy i zarobki,
    - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości,
    - możliwość osiągania stałych, comiesięcznych dochodów!

Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie.
    Wymagane: podjęcie działań.

Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: porozmawialnia.vot.pl/betterware/
    Dodatkowo KONKURS - zdobądź 60 zł tylko rejestrując się tutaj: porozmawialnia.vot.pl/betterware/

Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi.
    Masz pytania? Pisz!
    renatka383@wp.pl GG 5665363
    Praca dla osób od 18 lat!

Renata Dembińska PL-48942

--
    porozmawialnia.vot.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka