Dodaj do ulubionych

Zdesperowany

IP: *.tktelekom.pl 13.10.12, 12:31
Szukam pracy. Mam dość. Ostatnich 3 moich pracodawców nie wypłacało mi pensji. Oczywiście nie mam się co sądzić bo robiłem "na czarno:. Przez tą bandę straciłem wynajmowane mieszkanie bo nie miałem za co go opłacić. Teraz od 2 miesięcy mieszkam osobno, w sensie moja narzeczona w swoim domu z dzieckiem a ja w swoim domu rodzinnym. Niestety w zadnym z nich niema możliwości byśmy razem mieszkali z dnia na dzień jest coraz gorzej. Mam już dość jestem na tyle zdesperowany że zrobię wszystko by zarabiać nawet nielegalnie byle moje skarby miały normalne życie. Jeżeli ktoś coś wie proszę o kontakt na email. Bo legalnie to można się dorobić w tym kraju tylko samobójstwa:( nie szukam jałomuznej nic w tym rodzaju chce pracować. Dziękuje. Sebastian.
Obserwuj wątek
      • Gość: Zdesperowany Re: Zdesperowany IP: *.tktelekom.pl 22.10.12, 14:17
        Szukam czego kolwiek. Jestem niekarany. Naprawde już załamuję rece chce poprostu zarabiac by było mnie stac chociaz na wynajem mieszkania dla narzeczonej i corki i na zycie dla nich bo juz mam dosc jak nie maja swojego miejsca czegokolwiek:( Poza tym nie mam żadnych nałogów, interesuje mnie budownictwo, informatyka. Niestety nie mam prawa jazdy kat, B co praktycznie u mnie w rejonie mnie przekresla,,,,,
        • blue_pencil_bemowo Re: Zdesperowany 22.10.12, 21:53
          W jakim regionie mieszkasz?

Jeśli chodzi o prawo jazdy to może Państwowy Urząd Pracy może pomóc? Oni często różne kursy refundują, czasami idiotyczne, ale w twoim przypadku to miałoby bardzo duży sens.
          -------------------------------------------------------------------------------------------------
          Szkoła Językowa Blue Pencil Bemowo
        • dodo.o Re: Zdesperowany 24.10.12, 11:40
          Proponuję kontakt na drevik6@wp.pl - lub tel 503 071 011 pełna informacja o mozliwości pracy lub współpracy / do wyboru / nie piamidy MLM czy inne " internetowe klikanie " solidna firma.
    • Gość: Jason Re: Zdesperowany IP: 119.32.30.* 17.10.12, 13:09
      Witam
      Oferujemy prace przez internet we wlasnym domu, sam ustalasz sobie sobie ile pracujesz i kiedy pracujesz, chcesz odpoczac przez tydzien, nie ma problemu wez sobie wolne kiedy chcesz I na jak dlugo ci sie podoba, sam jestes swoim szefem.

Nasza firma zleci Posrednictwo w sprzedazy internetowej. Na poczatku godzina pracy w zupelnosci wystarczy, luzna atmosfera pracy.

Atrakcyjne zarobki, pracujac dla nas otrzymasz procent od sprzedazy, czyli im wiecej sprzedaż tym wiecej zyskasz.

Wymagany stały i szybki dostęp do Internetu, znajomosc obslugi serwisow aukcyjnych oraz innych portali umozliwiajacych sprzedaz, wysoka kultura osobista i dyspozycyjność, zaangażowanie.

W sprawie szczegolow prosze o kontakt mailowy
      Jasonchenlu@gmail.com
    • Gość: maja Re: Zdesperowany IP: *.centertel.pl 23.10.12, 18:49
      napisz do mnie meila na adres maja-b55@o2.pl. mam dla Ciebie propozycje pracy w domu, przez internet. Na dochody trzeba poczekać ok 4 miesiące, ale za to nie wpadniesz w takie tarapaty jak teraz nigdy więcej. Praca na etacie również wskazana, ale szukaj coś z umową, dzieci chorują, trzeba mieć ubezpieczenie.
    • dodo.o Re: Zdesperowany 24.10.12, 11:41
      drevik6@wp.pl - lub tel 503 071 011 pełna informacja o mozliwości pracy lub współpracy / do wyboru / nie piamidy MLM czy inne " internetowe klikanie " solidna firma.
      • fenice5 Re: Zdesperowany 15.12.12, 07:48
        Nie wiem czy znalazłeś już pracę (życzę Ci tego z całego serca, wiem co znaczy bycie bezrobotnym) mam jednak propozycję bardziej dla Twojej narzeczonej. Z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam,że nie pracuje. Nie zarobi wielkiej fortuny, ale każdy grosz jest dobry a z biegiem czasu zarobki będą rosły! Nie musi nic sprzedawać ani znać się na komputerze. Sama zdecyduje ile czasu poświęcić pracy. Jeśli będzie zainteresowana niech napisze na :

magato1@o2.pl

Przedstawię moje propozycje i wytłumaczę na czym rzecz polega.
    • monikatiande Re: Zdesperowany 09.01.13, 21:21
      Zarabiaj z TianDe!

www.kosmetyki-tiande.biz.pl
      Zostań konsultantką/em i kupuj tanio wysokiej jakości kosmetyki. Z TianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe.
      Firma dopiero wchodzi na polski rynek dlatego możesz zostać jedną z pierwszych osób u której można kupić wspomniane produkty!

TianDe to nie tylko kosmetyki- to szansa na duży zarobek, który może diametralnie odmienić Twoje życie.

Współpracując z TianDe masz wiele możliwości:
      - dzięki rejestracji w firmie TianDe oszczędzasz kupując taniej kosmetyki dla siebie i rodziny z 35% zniżką(po cenie dla konsultanta).
      - rozprowadzając kosmetyki wśród znajomych i klientów zarabiasz na ich
      sprzedaży - zysk bezpośredni 54% + bonusy z Planu Marketingowego TianDe.
      - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki
      czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych.
      - otworzyć punkt dystrybucyjny: centrum dystrybucji lub salon

Do współpracy z firmą TianDe zapraszamy m.in.:
      - osoby zainteresowane nabywaniem na użytek własny oraz w celu prowadzenia dalszej odsprzedaży (jako konsultant marki TianDe) najwyższej jakości kosmetyków (dermokosmetyków) i innych produktów;
      - właścicieli salonów: urody, Spa, masażu, kosmetycznych jak i fryzjerskich itp;
      - właścicieli sklepów internetowych, drogerii itp.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą TianDe, napisz lub zadzwoń!

Chętnie pomożemy Ci w budowaniu Twojego biznesu, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Spróbuj ! Przekonaj się, że warto i ciesz się osiągniętym sukcesem, dlatego nie czekaj i zdecyduj już dziś!

Czym szybciej się zgłosisz tym większa szansa na Twój sukces!

Więcej na:
      www.kosmetyki-tiande.biz.pl
      tel. 795 948 945
    • mateuszholda Re: Zdesperowany 13.01.13, 15:58
      Zakładami bukmacherskimi zajmujemy się od 11 lat.

W 2012 roku inwestując 40 zł zarobiliśmy ponad 615 000 zł w ciągu 4 miesięcy.

Teraz chcemy zaoferować Państwu nasze typy oraz system, który świetnie sprawdza się przy ich zagrywaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na nasz blog: wygrywajznami.blog.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka