szukam opiekunki do starszej pani, z zamieszkaniem Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • szukamy odpowiedzialnej osoby do opieki nad starsza chora pania. w gre
    wchodzi przede wszystkim obecnosc opiekunki w domu rano, wieczorem i w nocy,
    pomoc w przygotowywaniu posilkow, sprzataniu mieszkania, praniu, toalecie
    itp. do dyspozycji pokoj w komfortowym 3-pokojowym mieszkaniu na Choszczowce
    (teren Warszawy, tzw. "zielona Bialoleka"). kwestia wynagrodzenia do
    uzgodnienia. praca najprawdopodobniej od 15-ego sierpnia.
    • elzbietka_k napisała:

> szukamy odpowiedzialnej osoby do opieki nad starsza chora pania. w gre
      > wchodzi przede wszystkim obecnosc opiekunki w domu rano, wieczorem i w nocy,
      > pomoc w przygotowywaniu posilkow, sprzataniu mieszkania, praniu, toalecie
      > itp. do dyspozycji pokoj w komfortowym 3-pokojowym mieszkaniu na Choszczowce
      > (teren Warszawy, tzw. "zielona Bialoleka"). kwestia wynagrodzenia do
      > uzgodnienia. praca najprawdopodobniej od 15-ego sierpnia.
      Byłabym zainteresowana sprostam wymogom,prosze o kontakt
    • witam!nie jestem pewna czy otrzymala Pani moją odpowiedz na Pani ofertę, jesli
      nie to jestem zainteresowana takim charakterem pracy, chcialabym sie dowiedziec
      jesli nadal to jest aktualne w jakim jest wieku starsza Pani, na ile sprawna,
      jaka jednostka chorobowa jej dotyczy i jakie ma zachowania i upodobania.we
      wczesniejszej odpowiedzi napisalam ze zarobki jakie by mnie interesowaly to od
      1000 zlotych i 3 weekendy wolne ze wzglwdu na uczelnie, do jakiej uczeszczam. A
      terminem pracy jaki pozwolilby mi zaczac prace to 26 sierpnia. Jesli nadal jest
      to aktualne prosze o kontakt mailowy albo telefoniczny Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.