Dodaj do ulubionych

Analiza prochu

30.10.12, 20:35
......z ziemi świętej pozwala nam wskazać na współistnienie trzech rodzajów prochów :

- prochy poległych
- prochy wybuchowe
- prochy psychotropowe

A pan prezes wszedł do grobowca i ostro przypudrował noska.
Edytor zaawansowany
  • plumpo 30.10.12, 20:45
    Oddajcie Tupolewa!
    Dajcie nam wciągnąć go!
    Tam ciągle gra o władzę
    A oni w locie śnią

Niepalnie śnią
    niezniszczalnie śnia
    Niezniszczalny, niepalny o władzy sen.
  • czubata 30.10.12, 20:55
    Rządzącym polecałabym kategorię prochów psychotropowych, np. 600 ml pernazyny 3 x na dobę

bo inaczej będziem się ewakuować do Afryki. Trza zaczipować psa i kota, wyrobić paszporty,kupić bilety, więc trza wziąć kredyt w Providencie.
  • olga_w_ogrodzie 30.10.12, 21:22
    uwazam, ze tu nic dodac, nic ujac : tomaszlis.natemat.pl/37425,kaczynski-w-sosie-wlasnym

ewentualnie mozemy do tej piwnicy w K. pojechac.
    nie bedzie trza paszportow i czipow.
    --
    Nie ma aktualnie w mych postach polskich znakow - nie z powodu niedbalosci, lecz dlatego, ze pisze obecnie na laptopie z oprogramowaniem bez takowych. Sorry.
  • czubata 30.10.12, 21:49
    To tutaj może już nawet nie prochu analiza, ale kaftany i kajdany, żeby się te 40 milionów jakoś przy życiu zachowało. I moje psy i koty, i wszystko to czemu życie miłe.
    W K. jest chyba ogród, to pójdziem, trawy i ziół nazbieramy, zupe wege ugotujemy,ale to teraz zima to w sumie nie wiem.Mój ojciec nasuszył tylko skrzypu na prostOtę, na ale da się. Królik to się zadowoli nawet korą z drzewa jakiego, będzie zachwycony. Bo jak będzie bomba atomowa jaka, to sklepy pozamykają chyba...
    --
    perelkiczubatej.blox.pl/html
  • plumpo 31.10.12, 06:35
    Politycy są od dostarczania rozrywki i żeby wysyłać na nich esemesy. Od rządzenia jest ktoś inny. Spektakl w którym rozpisane są role na role widma w wykonaniu Kaczyńskiego i panów w niebieskich koszulach od ratowania przed nim Polski służy już tylko do usypiania siedzących pod kocykiem i pijących konfiturki widzów szkła kontaktowego.

Nie wiem czemu do wyobraźni przmówić ma trotyl. Analiza wypadków politycznych jak na przykład zamach na WTC wskazuje, że rację ma Jokker : Najlepszą bronią jest starodawna benzyna. Jest tania i łatwo dostępna.
  • olga_w_ogrodzie 08.11.12, 13:27
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/486223_4033245913047_1233665625_n.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka