21.02.14, 20:33
Jeśli rewolucja jest w imię wartości, Kliczko i jego kumple rewolucyjni biznesmeni niech podzielą swój majątek na ofiary rodzin zbitych 20 latków. Do zera tak jak ci młodzi ludzie już mają null.
Obserwuj wątek
  • sempena Re: wolność 21.02.14, 23:23
   Uważam mieszanie ludzi poniżej 25 roku życia do takich działań za obrzydliwe. Za władzę niech giną ci, którzy mają ją mieć, a nie gra się na uczuciach 20 latków, które gówno rozumieją co się dzieje, ale chętnie zbiorą się pod szlachetnymi hasłami, poganiają. Młodzież jak ma ginąć w warunkach niewojennych to w swoim imieniu powinna ginąć tylko za swoją sprawę odcięta kordonem sanitarnym od jakiegokolwiek wpływu starych.
   • sempena Re: wolność 22.02.14, 08:34
    Piękne czasy Anioła Rewolucji Saint Justa już za nami. Świat już się zestarzał i młodzież się może rewolucyjnie wykazać jak psy w schronisku mogą zrobić przewrót.
    • sempena Re: wolność 22.02.14, 08:44
     Jak Ukraina nie wystawi teraz wojska do obrony Granic, to tam wisieć będzie nie tylko Janukowicz, ale i pan bokser. A ginąca młodzież zginie ale za ukraińskich nacjonalistów a nie za demokrację.
     • karkgul Re: wolność 01.03.14, 15:53
      haha i ruscy zamierzają się tam wpierdolić. Bardzo dobrze tym przygłupom ukraińskim. Oni już na krymie wojska powinni władować z tydzień temu i uznać to za priorytet, to ruscy by tam nie wlezli. A oni się zajmują ustawami o języku. Banda debilków jak u nas. Najważniejsze mundurki ułańskie. W rzadzie powinni być ludzie z partii obalanej w sytuacji rozpadu kraju, a te debilki zajeły się sobą. Jak ruscy tam wejdą to będzie to się wlekło latami i bóg wie co z tego wyniknie.
      • dolor Re: wolność 02.03.14, 01:24
       Pomarańczowa rewolucja to festiwal cykliczny.
       --
       "Znaleźć sprzeczność, to przyznać się do błędu w myśleniu; pozostać przy niej, to wyrzec się umysłu i opuścić domenę rzeczywistości"
   • sempena Re: wolność 23.02.14, 09:08
    Ja bym wysłał wielu, rozrzedziło by to trochę szansę Ukraińca na wylosowanie kulki w łeb przez snajpera.

    Willa Janukiewicza jest bardzo wystawna. Jest to ogólna prawidłowość we wszechświecie, że im biedniejszy kraj tym pałace władzy bardziej luksusowe. Zwłaszcza w Afryce to widać. W świecie zachodnim pałac dostaje się służbowo, a prywatnie pensję przynależną klasie średniej. Ale przecież biznesmeni też budują sobie ogromne pałace, budynki firmowe. Trudno robić interesy duże w budzie na bazarze. Ludzie władzy mają wystawne willę bo żeby mieć władzę muszą cię ludzie szanować i czuć respekt. To jak w świecie zwierząt. Nie wybiera się do władzy wyliniałej bezzębnej chudzinki. Prywatny domek premiera na zachodzie zdaje się też oddawać zakres jego władzy. Władza na zachodzie jest gdzie indziej.
  • karkgul Re: wolność 01.03.14, 21:02
   Wygląda na to, że Rosjanie bardzo sprawnie zmanipulują zachodnią opinię publiczną. Nie będzie wojny. Ale jakby zachód chciał rozszerzać NATO to obywatele państw NATO nie będą chcieli ginąć za Ukrainę i na to nie pozwolą.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka