Dodaj do ulubionych

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

13.09.17, 02:49
Od jakiegos czasu dokonuje aktu wandalizmu. Regularnie w tym samym miejscu. Snilo mi sie ze zostane zlapany. Wczoraj nic. Drugiego dnia to sie stalo. Wiedzialem ze to sie stanie.

Mialem dzis bliskie spotkanie trzeciego stopnia z dwoma nacjonalistami.

Rozpoczely sie nocne rozmowy plakow. O patriotach, zlamanym zyciu. W koncu wyjasnilem chlopcom perspektywę anarchistyczna. I pisdzielce przyznali mi racje . Problem z naziolami jest taki ze nikt z nimi nie pogadal. Chlopaki szukaja godnosci w pojebanym swiecie. I pisie kurwy im ja sprzedaja. Ale oni wcale nie sa tacy.
Edytor zaawansowany
  • 13.09.17, 02:55
    A ja nie jestem taki jak oni. Chcialbym sie obmyc z tego gowna. I byc tym kim jestem.
  • 13.09.17, 03:02
    Ale dobrze ze to sie stalo. Od jakiegos czasu mysle ze ktos chce mnie uratowac i podsuwa mi znaki. Kilka dni temu slydzalem glosy. Silne glosy majace mnie uratowac.
  • 13.09.17, 03:06
    Mysle ze oni byli dzis odpowiedzia na moje braki. Mysle ze ktos sie mna opiekuje i podsuwa znaki, zeby przygotowac mnie na nadchodzace sprawki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.