Dodaj do ulubionych

Czesc i chwała bohaterom

11.02.18, 02:05
wiadomosci.onet.pl/kraj/proboszcz-na-pogrzebie-nastolatka-to-nie-jest-msza-zalobna-on-nie-chodzil-na-religie/xr5fr38
w jego wieku też miałem straszne traumy z sukienkowymi. Wyjątkowe skurwiele.

Rok rzygania, traum, i horrorów jak z kina. Pozniej już dałem z tym gównem spokój.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 11.02.18, 02:14
    Chciałbym złożyć świeczkę na grobie tego chłopaka. MUsze ten grób znaleźć w tym tygodniu.

czy to nie jest znak?

znalazłem dziś ogrómną gromnicę
  • 136ty 11.02.18, 02:42
    MOja babka była skrają dewotą. CHciała mnie bić za to, że mało mówiłem. Księżom dawało wszystko. Nie znosiłem do niej jezdzić. Ciągle mnie nawracać chciała i ścinać wlosy. A ja czułem fizjologiczne obrzydzenie do wiary. Tak miałem.
  • 136ty 11.02.18, 02:49
    PROSZE wyjasnic dla kogo jest pogrzeb. DLA TRupa czy dla zywych.

Trupowi on potrzebny tyle co zeszłoroczny snieg. Albo Bóg bierze albo nie bierze. Czemu to niby ma zależeć od decyzji potomków czy opłacą klechę. To zywi potrzebuja poradzić sobie ze smiercią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.