Dodaj do ulubionych

Włoska piosenka

14.05.18, 11:37
Szukałem tej piosenki z 2014 roku

www.youtube.com/watch?v=8W5ZlalAMV8
I natknąłem się na piosenkę z 2016

www.youtube.com/watch?v=YfnhDfy8AjU
Jest jeszcze lepsza

Edytor zaawansowany
  • 136ty 14.05.18, 12:08
    Już skojarzyłem co mi przypomina. Sixto Rodrigeza. Coś nieokreślenie podobnego jest w melodii.
  • 136ty 14.05.18, 21:21
    Tekst o wyjsciu z alienacji.

Tylko dlaczego ta dziewczyna jest zdenerwowana. Choc to urocze oczywiscie jak jest zdenerwowana.

U mnie wlasnie nastapil przeplyw. Zapowiada sie gruba depresja. Nic innego nie spodziewam sie odblokowac.

Przedwczoraj dosieglem dna. Dzisiaj odczuwam skutki.
  • 136ty 14.05.18, 21:38
    Albo ostateczne rozwiazanie. W koncu pokasaly mnie rozprzestrzeniacze zarazy. Nie wiem co nowego mam w sobie.
  • 136ty 14.05.18, 16:01
    Jeśli myślę sobie czasem że Włosi to nic ciekawego to zaraz mi się zmienia gdy usłyszę piosenkę spiewaną po włosku przez kobietę.
  • 136ty 14.05.18, 21:35
    Piosenki z Wloch czy Rosji ktore byly o niebo lepsze sie nie przebija bo elektorat nie glosuje na takie kobiety.

Optymalna wersja to blond skandynaw w eleganckich ubraniach tanczacy disco. Na polnocu eu.

Lub jakas laska agresywna na poludniu eu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.