Dodaj do ulubionych

Podszewka nie istnieje

09.06.18, 09:51
Wcześniej już zrozumiałem fałsz frojdyzmu, który reprodukuje cała psychoterapia nawet jeśli uważa inaczej. Że jest rozdzielenie w twoim ciele i specjalista jako specjalista wskaże ci oceną na twoje drugie dno czyli to czego nie wiesz. Jest to po prostu wzmacnianie nerwicy, narcystycznego skoncentrowania na sobie. Ale ostatnio zauważyłem, że gdy wyłączałem myślenie jakby w stanie medytacji koncentrowania się po prostu na świecie, ładowanie w ciele zwiększało się o wiele więcej niż gdy medytowałem nad swoim ciałem jak przekroczyć w nim blokady. Patrzenie na siebie jak na przedmiot emocjonalnego ładowania i rozładowania jest chore. To od czego trzeba się uwolnić to sieczka swojego ego.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 09.06.18, 10:05
    Doświadczenia życiowe lepiej naprawiają niż wiedza wyprzedzająca o nich. Taka wiedza jeszcze bardziej psuje twoją Karmę zamiast z niej wyzwalać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.