Dodaj do ulubionych

Watek mial sie nazywac Moja mala gehenna

18.06.18, 19:17
Czulem sie jak w pulapce ostatnio. Napietrzylo sie spraw ktore mnie osaczyly. Przy okazji poznałem mechanizm paniki. Nie mialem go wczesniej. Leki tak, ale spoleczne. Nie paniczne ze swoim bezpieczenstwem istnieniem. Bo i taki zaczal sie pojawiac dziwny lek istnienia. Nie w sensie ze o zycie tylko ze istnieje i mnie to rozsadza. Ale nie wazne. W kazdym widzialem jak wyobraznia podsuwa rozne leki i sadze ze gdyby cos sie stalo w tym momencie ze bym spanikowal to bym to obsesyjnie utrwalil. W druga strone dziala medytacja ponoc. Trzeba przestac utozsamiac sie z myslami.

Tak wiec watek mial byc o dolinie zla i zapomnienia na moja marna skale.

I dzis wybuchlem placzem.

Jak mialem zalobe plakala tylko moja glowa. Oprocz tego nie plakalem chyba od czasow kiedy jeszcze cos czulem.

Jeszcze tydzien temu proba placzu to byly doslownie drgawki parkinsona w ciele. Mialem tez paniczne odczucia ze sie dusze( moja rada dla tych ktorym wszystko podchodzi do gardla by probowac luzowac to w odwrotnym kierunku i wyrazic slowami swoj bol strach bezsilnosc, wydawanie przeciaglego dzwieku tez w koncu skonczy sie mechanizmem lkania).

Ale przez ten tydzien dzien w dzien cos sie zmienialo. Zmienil sie przeplyw energi. Wczesniej ladowanie do gory, gdy wyrazilem swoje leki i niechec do bycia pigrzebanym zywcem, energia poszla w dol i ziemia mnie zasysala. Codziennie bez zadnego mojego udzialu, wrecz wzbranialem sie by to sie kontynuowalo ze strachu, ladowanie roslo.

Dzis plakalem nie tylko glowa. To byl juz szloch od brzucha. Co chwile wybuchalem placzem.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 18.06.18, 19:25
    Medytowalem pozniej. Poprawila sie moja uwaga i cialo sie ladowalo lepiej.

Teraz jestem psychicznym i fizycznym wrakiem. Ale traktuje to jako punkt 0. Od dzis wchodze na sciezke przebudzenia.

Jestem skrajnie masochistycznym autodestruktorem i widac swiat musial mi dac taki znak, zebym mogl z tego wyjsc. Nic pozytywnego by mnie z tego nie wyciagnelo.
  • olga_w_ogrodzie 03.07.18, 01:04
    Odbierz maila, please.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.