Dodaj do ulubionych

Jestem znow feminista

10.01.19, 01:09
Zrozumialem ze to moja wina ze pozwolilem wierzyc im w swoje bzdury.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 10.01.19, 01:27
    Czasem myślę, że choroba jest tylko cieniem zapomnienia o swojej wielkości. DLatego to masz zebys doswiadczył gówna i je przezwyciezyl. Kiedys byłem u dwoch specjalistek i obie powiedziały. Pana choroba to degradacja.
  • 136ty 10.01.19, 10:44
    Każdy otrzymuje tylko tyle ile jest w stanie znieść. To powiedziane było w Gladiatorze. Nigdy tego tekstu nie rozumiałem. A ostatnio myślę: Czy mam doła bo jestem słaby? Czy dlatego bo zdradziłem swoją siłę? Są słabi którzy nie cierpią. A i tam gdzie nie cierpię nie wydaje mi się żeby to był moj szczególnie godny repertuar.
  • 136ty 10.01.19, 12:07
    Czy to narcyzm tak chetnie tropiony? Nie. Narcyz jest wpatrzony w swoj fałszywy obraz.

Ale co jeśli widzisz rzeczywistość bardziej tylko dałeś się poddać skarleniu przez innych narcystycznych osobników? Może słusznie masz doła, bo to wstyd przegrać w ten sposób gdy może stać cię na więcej.
  • 136ty 10.01.19, 12:09
    Może właśnie o to chodzi ze pewne rzeczy nie uchodzą i dlatego tak łatwo nad tym nie przechodzisz w inny sposób.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.