Dodaj do ulubionych

nauka o narcystycznym uzyciu

11.01.19, 12:06
Gdy słucha się opowieści o genderze i patriarchacie to jakby słuchało się opowieści o narcystycznym wykorzystaniu, z czego krytyką można bardziej lub mniej się zgodzić, które chce się wyleczyć kolejną formą narcystycznego podejścia.

Problemem jest narcyzm, kompleksy związane z walką o godność w społeczeństwie i nie rozwiązuje tego sztuczne jej dystrybuowanie, zwłaszcza ze w przypadku opowieści o patriiarchacie zamienia się to w czystą teorię zbudowaną na resentymencie, w której postuluje się to co chce się obalić.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 11.01.19, 12:34
    Pani od genderów mówi o nowym społeczeństwie. O rodzinie w której jest kilka ojców, kilka mam. Patchworkowe rodziny.

Moje koncepcja jest taka.

Zawsze gdy zajrze do biblii, w oczy rzuca mi się obsesja seksualna na jakiej zbudowana jest ta książka. Wiadomo, że kościół te sprawki żywo interesują.

Z drugiej strony jest współczesna "lewica" która zajmuje się już tylko seksem niczym innym.

A na moją intuicję to to samo. Tam gdzie głównym tematem jest seks tam bądźmy pewni ze zyjemy w prawicowo narcystycznym świecie.

Wczoraj przypomniał mi się film Męzczyzna o imieniu Ove. O miłości czystej jedynej i prawdziwej....dziwnym trafem w złotych czasach szwedzkiej lewicy..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.