Dodaj do ulubionych

Czego ta pani nie mowi?

10.02.19, 20:18
m.youtube.com/watch?v=k2-e_wJthmk
Nie bardzo rozumiem jakie jest znaczenie slowa gender. Oni ciagle uzywaja roznych znaczen. Utozsamiaja z plcia, przeciwstawiaja plci.

Moim zdaniem jest nikly promil hermafrodyt i ich dotyczyc powinny operacje. W wieku dorosłym. Operacje na dzieciach to przemoc. I to jest o plci.

A teraz kwestia tozsamosci plciowej. Kim sie czuje. Co to znaczy kim sie czuje.

Jest tu pewna plynnosc. Przemawia do mnie wyobrazenie meskich i zenskich pierwiastkow.

Mysle nawet ze zeby byc w pelni swoja plcia trzeba tez miec ten przeciwny pierwiastek w sobie.

Nie wiem tego ale sadze ze ludzie ktorzy gleboko nie utozsamiaja sie z swoja plcia mogliby to zmienic. To jest kwestia psychiczna.

Piosenkarz Szpak sadze ze utozsamia sie jeszcze ze swoja plcia ale juz jest na granicy ktora ktos inny przekroczyl i, juz sie nie utozsamia.

Mi sie zdaje ze jest w tym cos z alchemii pierwiastkow.

Ponoc wedlug badania mozgu tylko jeden malutki rejon w mozgu byl inny jesli chodzi o te tozsamosci ibo sprawial wizualnie wrazenie ilosciowego. U mezczyzn kropki byly intensywniejsze.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 10.02.19, 20:21
    Jesli rosnie ilosc transow i sa nieszczesliwi, wiekszosc samobojstw to moze trzeba sprobowac sie zastanowic nad swiadomoscia a nie promowac patologie zmiany plci.
  • 136ty 10.02.19, 20:25
    Problem jest taki. Mamy tragiczna sytuacje.

Z jednej strony promowanie tolerancji moze byc podtrzymywaniem w zludzeniach.

Z drugiej jest kwestia przemocy spolecznej i nietolerancji.

I trudno to oceniac poza konkretem indywidualnej sytuacji.
  • 136ty 10.02.19, 20:46
    Mi sie wydaje ze jest cos takiego jak przejmowanie cudzych falszywych tozsamosci. Przynajmniej u niektorych.

To znaczy u wszystkich jak narcyzm pospolity, ale nie musi to tylko obrazu oznaczac, takze plci, roznych rzeczy. Rozne kultury rozna maja ekspresje ciala, grymasow.
  • 136ty 10.02.19, 20:49
    Mozna zreszta zauwazyc ze faceci ktorzy grali twardzieli i wygrali czuja sie spelnieni nie podwazeni w meskosci zaczynaja kolorowe ciuchy dandysa nosic.
  • 136ty 10.02.19, 20:57
    Jest wojna plci.

Z jednej strony jest cos w opowiesciach o genderze co mezczyzni czuja jako wojne na sobie. Ale jest tez narcystyczna meskosc toksyczna nazwijmy ja za feministkami ktora chce zniszczyc pedalow bo sami moze w sobie to czuja. Nie wiem.
    Chodzi mi o to ze sciezka dobra o zla jest tu podobna. I w tym problem

Jest dla mnie jasne ze bycie mezczyzna musi byc przeciwstawieniem sie byciu kobieta. Mezczyzna trzeba sie stac kobieta sie jest. Ale tez to moze byc narcystyczne i wtedy narcyzm mizoginia to zlo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.