Dodaj do ulubionych

Gruntowanie

20.02.19, 22:15
Okazuje sie ze jest jeszcze jeden wymiar tej szlachetnej czynnosci.

Gleba ma bakterie ktore dzialaja antydepresyjnie.

Nie slyszalem o tym a od dekady juz w necie jest.

Ostatnimi czasy spie na cienkim materacu i kocach. Na podlodze. Czuje sie lepiej niz w lozku. Bezpieczniej.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 21.02.19, 08:40
    Gruntowanie okazuje się całkowicie empiryczne.

Jedna kwestia tych bakterii. Druga badania pokazujące wpływ kontaktu z ziemią na stany zapalne, stres. I na gruncie Lowena podobnie. Miałem poczucie raz ze wreecz mnie zasysa w ziemie i energia zmienila bieg w dol po silnym wyladowaniu emocjonalnym
  • 136ty 21.02.19, 19:01
    Jest taki film na youtube o earthingu. Rezyser filmowy z alaski dawal ludziom matki na lozko uziemniajace. Takze staremu amerykanskiemu kosmonaucie. Ludzie mowili ze czuli sie o wiele lepiej rano.

Pomyslalem ze w takim razie bede trzymal palce w bolcach w kontakcie. Sluchalem przy tym depresyjnych gadek w necie. Caly czas sie boje do tego kwestii bolowych. I tak trzymam te lapy w przedluzaczu i raptem zauwazam ze mam dobry humor i brzuch bardziej zrelaksowany.

• 136ty 21.02.19, 19:10
    W jodze jest mowa o oczyszczaniu pieciu elementow. Ziemia, woda, ogien, powietrze, eter.

Nie wiem jak sie maja sprawki z reszta ale kwestia gruntowania jest dla mnie jasna.

Z woda nie chcialbym juz odleciec w tematy jak z tego filmu wielka tajemnica wody. Ale mam od lat taka podskorna mysl. Jest takie najczystrze jezioro w polsce. Kojarzy mi sie z dziecinstwem. I mam poczucie ze jesli tam kiedys pojade zdarzy sie cos waznego. Moze dlatego ludzie sie chrzcza woda, nurkuja w gangesie. Moze tam pojade z pilgrzymka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka