Dodaj do ulubionych

Vołoczkowa i gimnastyka

14.04.19, 11:27
Vołoczkowa to rosyjska primabalerina. Była. Ona ciągle pokazuje swoje fotografie w internecie w pozycji szpagatu. Swoją drogą nie wiedziałem ze baletnice są tak umieśnione. Ona ma barki jak facet. Mogłaby w footbalu amerykańskim grać.

Zaciekawiło mnie to z dwóch względów. Ostatnio jest afera, bo obrażała ludzie zyjących w nędzy. Ta kobieta jest skrajnie narcystyczna.

I jak to jest ze ona jest tak rozciągnięta i jednocześnie narcystyczna? Jak to ma się do bloków mięśniowych Lowena? Może jako baletnica za dużo stała na palcach? ;) Ale Lowen pisał o pewnej tancerce, która powiedziała ze całe zycie pracowała nogami i dopiero teraz w nie weszła na terapii. KOntakt ze swoim ciałem nie tylko sprowadza się do rozciągnięcia.

Druga rzecz która mnie zaciekawiła to jej szpagaty. Jak baba ciągle rozkłada nogi to chyba czegoś szuka.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.