Dodaj do ulubionych

Czy nie ma w tym "molestowaniu" czegoś modelowego?

16.04.19, 16:56
www.youtube.com/watch?v=TBO1ntnhWDo
Facet został skazany przez sąd za to ze usiadła przy nim dziewczynka w miejscu publicznym. Nawet nie zwracał na nią uwagi. Jest całkowite wideo pokazane i sąd dopatrzył się w tym masturbacji. To była pułapka. Facet jest trenerem fitness. Rodzice dziewczynki mają siec klubów i chcieli przejac jego biznes. I zaaranzowali sytuacje zeznania.

Zaciekawła mnie jedna informacja. Dziewczynka lat siedem chodziła tam na zajecia młodych modelek.

Czy w tych wszystkich aferach z molestowaniem jesli chodzi o sławy nie ma takiego motywu, że mamusia chce wcisnąć dziecko do filmu, zarobić na nim pieniadze i oddaje dziecko? Ilekroć była afera w holywood był ten sam model. I nigdy nikt nie ma zadnych pytań do mamuś.

Rzekome trzy ofiary Polańskiego. Dzieci majkela Jacksona. Molestowany chłopak w holywood. Ciagle jest o wciskaniu dzieci za pieniadze przez rodzicow.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 16.04.19, 16:57
    Mnie ciekawi, czy ci rodzice sami wczesniej nie molestowali swoich dzieci i pozniej wine przerzucają na innych. Taki mechanizm wydaje sie mozliwy.
  • 136ty 16.04.19, 16:59
    Bo ci rodzice tutaj to socjopaci. Seksualizują dziecko posylajac ja do szkoly modelek w tym wieku. Nakazujac jej robić to co robi z klamstwami w sadzie.
  • 136ty 16.04.19, 17:04
    Takich sytuacji jak z filmiku nie ma. Dzieci są molestowane niemal wyłącznie w rodzinie. Lub tak gdzie silny autorytet jak u ksiezy. Pedofil czajacy sie w krzakach to są promile.
  • 136ty 16.04.19, 18:01
    Facet dostał za to 8 lat. Wyroki w Rosji są niezłe. Nawet jeśli trzymał łapę w majtkach to za takie rzeczy to chyba areszt jest, a nie wyrok jak za morderstwo. Syn oligarchy dostał podobny wyrok za zabojstwo zbiorowe.

Rosją rządzi dziś szatan.
  • 136ty 16.04.19, 17:15
    A propos rosyjskiej rewolucji seksualnej.

Widziałem filmik z ich talk showu. Talk show w duchu amerykańskich w których się biją wszystko wyreżyserowane.

I była rodzina. I dziewczynka grała role tej ktora brat chciał sprzedać pedofilom.

Albo szkoły są innych modelek. Które szukają męża milionera. Tłumy na sali uczące się jak być prostytutką.

Ciekawa jest rosyjska wersja "feminizmu". W zasadzie zgodna z amerykanska szkola antyfeminizmu. Tam kobiety otwarcie mają silne oczekiwania finansowe od mezczyzn i chca sie zachowywac jak prostytutki.

Zreszta w komentarzach na youtube przy roznych okazjach czytałem ze na zachodzie nie lubią rosyjskich kobiet bo są skrajnie narcystyczne.

Lubiliby inne, ale te chyba nie wyjezdzaja. Ogladałem film z podrozy Anglika, całkiem dobrze mowiacego po rosysjku , po terenach byłego ZSRR. Nie ze duze miasta, ale wioski całkowicie bez żadnej atrakcji turystycznej zwiedzał, zwykle szare miejsca. BYła tam taka ładna pani konduktor w olbrzymim przyciezkim mundurze. Z anielskim głosem i skromnością. Jak z starodawnych filmów.
  • 136ty 16.04.19, 17:35
    W Rosji zresztą silnie podkreśla się płeć. Oni do siebie mówią nie pan pani tylko Mężczyzno, Kobieto :)))

Rosja jest dla mnie przykładem jawnym tego co zachodni feminizm skrywa i okłamuje. Dlatego mezczyzni hejtują feminizm bo widzą w tym głównie robienie w chuja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka