Dodaj do ulubionych

co jest zlego w polityku komediancie?

21.04.19, 12:21
W USA wybrany był Reagan aktor, Arnold był wybrany szefem Kalifornii, byli wybrani zapaśnicy i oni wszyscy mają największą popularność po zakończeniu kariery.

Zło jest w tym, że rządzi Rosją człowiek policji politycznej i zapełnia on parlament roznymi gwiazdkami, aktorami, piosenkarzami i robi z tego swoj dwór.

Edytor zaawansowany
  • 136ty 21.04.19, 12:26
    Ludzie z poczuciem humoru mają większe IQ od przeciętnego.

Tworzenie z sukcesem kabaretu ( Zełeński jest bardzo bogaty) to taki sam biznes jak każdy inny.

Ja nie mam zaufania do polityków którzy ciągle zajmują się debatowaniem od czasu młodości. Biznesmen który odniósł sukces jest najlepszym materiałem na polityka, jest nastawiony na cel. Powaga człowieka wynika z nastawienia na cel, a nie z demagogii w parlamentach.

Poroszenko kim jest? Właścicielem fabryki cukierków. Smiech jest zdrowszy.
  • 136ty 21.04.19, 12:29
    Jak się spojrzy na prezydentów USA to tam klaunów nie brakowało. George Bush junior to był prostu zwyczajnym idiota ktory gdyby nie jego ojciec byłby bezdomnym alkoholikiem.
  • 136ty 21.04.19, 12:40
    powtarza się ciągle ze mowi po rosyjsku. Na Ukrainie wszyscy mówią po rosyjsku. To jest język młodych ludzi na zachodzie. Dla reszty to drugi język.
  • 136ty 21.04.19, 12:44
    W Polsce nie słyszałem jeszcze by ktoś xe wschodu mówił akcentem ukraińskim. ciagle slysze akcent rosyjski, qa przreciez to mlodzi ludzie z ukrainy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.