Dodaj do ulubionych

Brak wzajemości to brak wzajemności

24.04.19, 08:48
Ludzie się wkurzają, że nie dostają czegoś podstawowego jak szacunek, po czym widzę, że to samo sami robimy. W dwóch formach, nie szanując siebie, lub częstszej nie szanując innych. A że danie komuś czegoś co samemu się nie dostało, nawet jeśli to tylko kwestia wyboru a nie fizycznej pracy, wydaje się frajerstwem to koło się zamyka. Niektórym się zamknie wokół szyi szybciej niż myślą.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 24.04.19, 11:56
    Wczoraj miałem dwie sytuacje przeciwne. Tym razem nie o mnie chodziło tylko o innych. Działałem tak jak ustawiały sytuacje te osoby, choć niekoniecznie ja tak zamierzałem. I obydwie osoby w przeciwny sposób się zachowujące na swój sposób się obraziły. Ludziom dziś odpierdala, za dużo oczekują od innych. Dzisiaj pełno osób uważa że świat się do nich powinien przystosować wręcz do tego poziomu że ma im czytać w myślach, nawet jeśli będą wysyłać dokładnie przeciwne sygnały. A później zdziwienie ze walą w szklane ściany, sufity.
  • 136ty 24.04.19, 11:58
    To jest kolejny przyczynek do braku potrzeby komunikacji. Żyj jak chcesz, może przyciągniesz ludzi jakich chcesz i przestań rozmawiać z kimkolwiek z kim nie masz żadnej potrzeby.
  • 136ty 24.04.19, 12:14
    To jak w tej prawdzie zyciowej. Rozmawiając z idiotą, idiota ściągnie cie najpierw do swojego poziomu , a poźniej pokona na swoim podwórku i bedzie miał problem ze rozmawia z idiotą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.