Dodaj do ulubionych

Pani psycholog w tv

24.04.19, 09:08
znów mówiła o potrzebie rozmowy.

Zastanawia mnie czy to nie jest jakaś forma schizofrenii. Ilekroć próbowałem się komunikować szczerze z ludzmi, NAWET TYMI KTORZY MOWILI ZEBY ROZMAWIAC O PROBLEMACH, dostawałem tylko kopa w dupe.

Nie rozumiem, jak nasza kultura może ciągle powtarzać tą fikcję.

NIKT NIE CHCE KOMUNIKACJI I ROZMOWY. Ludzie gdy to mowią chcą być kochani, lubieni itd. Ludzie chcą od innych ludzi pewnych postaw, nie pertraktacji.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 24.04.19, 09:10
    Na wschodzie to zrozumieli.

Joga, Tantra ??? Zamknij się i medytuj. CHcecie być lepszymi kochankami? Zamknijcie się. :))) Całkiem odwrotnie niż według bzdur psycholożek napędzanych resentymentami.
  • 136ty 24.04.19, 09:11
    Drogie panie, psycholozki i nie psycholozki. Nie chcecie rozmowy, a jeśli jej chcecie to w ramach swojego babińca. ZNajdzcie sobie babiniec i tam obgadajcie bieżące sprawki.
  • 136ty 24.04.19, 09:18
    Przechodziwszy trochę po świecie przyjmuję pewną teorię spiskową. Swiadomość jaką dają wspolczesne media chce zniszczyć społeczeństwa. Wszystko działa dokładnie odwrotnie.

Dlatego jest tak dużo sklepów alkoholowych i to jedna z głównych branż przemysłu. I innych uzależnień i frustracji. Bo robi się ludzi notorycznie w chuja. Zyjemy w cywilizacji skolonizowanych tubylców nie swojej ziemi w ktorej robi się nas w chuja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.