Dodaj do ulubionych

Dopóki nie wiedziałem o istnieniu pani Wiktorii

03.05.19, 19:21
www.youtube.com/watch?v=GfYNZcSnuqM

Nie rozumiałem BDSM.

Ta pani jest hipnotyczna.
Edytor zaawansowany
  • dotera 03.05.19, 19:31
    www.youtube.com/watch?v=WEjuCW93_Kw

NIesamowite, ledwo wypowiedziałem te słowa natknąłem się na odcinek o masochizmie i Greyu.
  • dotera 03.05.19, 19:35
    Nie mogę sobie wyobrazić, że mógłbym być w jej przestrzeni osobistej, ale chciałbym sobie wyobrazić, że tymi hipnotycznymi dłońmi wydaje mi rozkazy.
  • dotera 04.05.19, 00:21
    www.youtube.com/watch?v=8NvBj_Y4YTc

Bardzo mądra kobieta. Wreszcie ktoś tam to powiedział.

Jeśli Rosjanie chcą takiej opozycji z taką świadomością jak ten aktor( którego zresztą bardzo lubię jako aktora) to rzeczywiście jestescie kupą gówna. Plujcie na siebie, tak właśnie chce władza, plujcie, a ona wa dam godność w hajlowanku do swojego fiurerka. Tak samo on jedzie na zachód jak wasi politycy wożą kasę na zachód. Czym się różni to co mówi ten aktor od tego co powiedział główny szef gwardi? Przecież pełno ludzi od Putina mówiło o narodzie to samo. Wtedy się burzycie, ale jak mówi on to nie? A jakie znaczenie ma kto mówi, skoro mówią to samo.
  • dotera 04.05.19, 00:25
    Mnie zaś zaciekawiła informacja z tego filmu. On wyjechał do Kanady 5 lat temu. Pluje na ludzi. Ale czy pluł na Putinka? Bo nie przypominam sobie, widziałem wywiad ogólnie o złej Rosji, systemie władzy, ale nazwisk nie było.

I nadal kasę zarabia w telewizji państwowej? Intrygujące. Całkiem jak dokładnie wszyscy ludzie Putina.
  • dotera 04.05.19, 00:31
    Plujecie na niejaką Sobczak, że jest "koncesjonowaną opozycją". Ale czemu pan aktor jest prawdziwy? Przecież zarabia u Putina bardzo dobrze. Lubie go , jest wybitnym aktorem, ale nie podoba mi się ten styl krytyki bo uważam ze robi to samo co chce władza i zreszta faktycznie robi władza.
  • dotera 04.05.19, 00:44
    Nie wiedziałem o tym ze on ciagle gra w Rosji. Myslalem ze wyjechał, ze to odważne jak na aktora, może uskladał kasę i knajpe zalozy w imie lepszego otoczenia dla dzieci, bo po co kanadyjczykom rosyjski aktor nawet jesli wybitny. A ten całkowicie jak działacze polityczni. Doi budzet, pluje na Rosjan i kase wydaje na zachodzie.
  • dotera 04.05.19, 00:55
    Jak pokazują zapisy z jej filmów ona chodzi na mityngi opozycji. CIekaw jestem ile tych hujków którzy ją krytykują i zachwycają się aktorem to robi. Myslicie ze Putinowi przeszkadza ze na niego plujecie w kuchni? On wam doda jeszcze argumentów zebyście mogli pluc jeszcze lepiej. W kuchni.
  • dotera 04.05.19, 01:02
    Czy wy nie rozumiecie ze władzy jest na rękę taki model inteligenta rosyjskiego? Wyrafionowane rzemiosło połączone z krytyką i impotencją?Dokładnie taki model z Geografa ktory przepił globus. Aczkolwiek georgaf miał misję. Nauczyć wolności.

Aktor krytykował ludzi za lenistwo, agresję. Ale czy on nie szerzy tego samego? Czy sztuka nie jest religią, która ma wychować biernych ludzi? Sztuka dokona symbolicznej rewolucji, zebys nie musial juz robić realnej.
  • dotera 04.05.19, 01:21
    Nie podobał mi się film Lewiatan.

To nie jest zadna krytyka władzy rosyjskiej. To jest dokładnie coś odwrotnego. Władza chce zebyście ją tak widzieli. CHce zebyscie ja widzieli jako niezrozumiałe niepokonane zło. Ten obraz ma być głęboko zakorzeniony w podswiadomosci. To obraz Stalina. Zła, ale przecież to zło dało ciągłość Rosji! Musi być niezrozumiałe zło, bo zło jest siłą! buhaah

Michałkow , rezyser Putina, raz krytykuje Stalina, dostaje za to Oskara...a pozniej dokreca kolejne czesci...i niby wydawałoby się krytykuje, ale jakby rozgrzeszał...przy czym oficjalna wspolczesna ideologia kocha Stalina jak zadnego innego przywodce.
  • dotera 04.05.19, 01:37
    Podstawową kwestią do zrozumienia władzy pana Putina jest zasada wywracania kota ogonem i przewrotność. pokaze najrozniejsze sztuczkki, wszystko podwazy byle nie podwazyc jednego : dogmatu o niepodwazalnosci swojej wladzy. On nawet kamery da do urn zeby pokazac jak falszuje wybory, zeby ci pokazac ze gowno mu zrobisz.

• dotera 04.05.19, 02:28
    Lewiatan był w czasie najgrozniejszego obrazu władzy Putina. Rozpoczęta wojna. Pozniej jak były oskary, a w tym czasie chyba zabito Niemcowa. Jak to? Jak ktoś dał pieniadze na taki film w takich czasach?

ALe czy tam jest krytykowany Putin? NIe, miasto jakieś prowincjonalne.
    to jest wazne.

Gdyby Niemcow krytykował system, skorumpowanych działaczy to by żył. On zginął bo krytykował personalnie osobę Putina. Zauwazylem u tych filmow opozycyjnych , nie wszystkich , ale licznych ze na wiele sobie pozwola ale nie dotkna samego Putina. Ten lęk personalny przed samym słońcem które spali jest duży. I on chce tego. CHce zebys go widział jako irracjonalne zło poza zasięgiem.
  • dotera 04.05.19, 19:46
    www.youtube.com/watch?v=XI6-Ezr2Eqk

Jak działa youtube, ze film ma dwa razy wiecej dislajków niż oglądalności? Bada czy obejrzałeś film do końca?
  • dotera 04.05.19, 19:53
    Nie wiedziałem ze tak duże są siły interesu na youtube.

Widziałem wpisy które miały klilka minut i tysiące lajków. Tam jest po prostu cały rynek . Tylko nie wiadomo do końca po co. Dla kogo ma to znaczenie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.