Dodaj do ulubionych

Mówią, że jest źle i że są problemy

12.05.19, 16:27
W mediach nieustannie tak mówią.

Ja raczej myślę, że jest jak w filmie Sieć 1976. Głównym problemem jest propaganda.

Jeśli ludzie mają w życiu problem i chcą coś rozwiązać to obgadują sprawkę i robią.

A jak jest w mediach? CIągle mówią o problemach , pokolenia kolejne słuchają o tych samych problemach i nie wynika z tego dokładnie żadna robota. Tylko mówią mówią i mówia , i strach, depresja się sączy dzień w dzień tak samo.

ZYje w czasach w ktorych coraz mniej ludzie sadza ze mają wspolnie rozwiazac jakikolwiek problem, kazdy ma swoje problemy indywidualne i jednoczesnie ilość propagandy rośnie do kwadratu.

wczoraj słyszałem to w oddali z jakiegoś koncertu. Adios propagandzie.
www.youtube.com/watch?v=4Z-aqV7PYjE
Edytor zaawansowany
  • dotera 12.05.19, 16:35
    Nadejdą czasy nomadów. Ludzie czesciej beda glosowac swoimi nogami niż rękami.
  • dotera 12.05.19, 17:12
    Poźniej leciała inna piosenka.

www.youtube.com/watch?v=NlT4gL0BvKQ

ludzie przychodzą i odchodzą kręci się ziemia wszystko się zmienia.

Bardzo mi się spodobały te słowa.

Teraz przeczytałem tekst tej piosenki. Ja widzę to bardziej optymistycznie.

Jest coś większego. Byle tylko nie wybierać tego mniejszego.
  • dotera 12.05.19, 19:28
    Kiedyś ludzie słuchali jakiś ideologii , propagandy bo coś im to dawało. Nie mówię już o tym, że bywały czasy ze była ona pochodną działania. Dziś jest po prostu propaganda produkująca zombi. Niby z różnych stron, a jednakowych dostaje mdłości.Coraz mniejsze widzę różnice między nimi.
  • dotera 12.05.19, 19:37
    Modne jest wspolczesnie sformułowanie, ze nie ma sporów politycznych tylko wojny kulturowe.

Nie sadze by tu mozna było mówić o jakiś kulturach. To wojny zombi. Poziom sprania mozgu jest tak wysoki, przy jednoczesnym braku umiejetnosci działania, że następuje agresja przy jednoczesnej walce o nic.
  • dotera 12.05.19, 20:10
    Film Siec to jest film ktory powinnien byc dyskutowany w szkolach. Sa w nim opisane wszelkie mechanizmy wspolczesnej swiadomosci spolecznej. Totalnie nic sie nie zmienilo przez 40 lat. Media sie bowiem tylko rozrosly i zaczarowaly swiat w niezmiennym cyklu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.