Dodaj do ulubionych

Rozkołatane nerwy

28.05.19, 21:38
Troche mnie buja od kilku dni. Nawet nie miałem szansy się ucieszyc z kolejnej puszczonej blokady. Pojawiło się wtedy prze chwilę dobre uczucie. Dawno mnie tak nie ciągnęło w dół depresji jak teraz.
Edytor zaawansowany
  • dotera 28.05.19, 23:33
    Nie tylko stope rozwalilem. Walnelem cielskiem zdrowo o beton. Lokiec tez. Dzis porobilem pewne cwicznia z youtube i mozliwe ze mialem ucisniety nerw bo mialem pewne bole i mi pomogly . Joga joga joga all the time.
  • dotera 28.05.19, 23:36
    Na lokiec wogole nie zwrocilem uwagi. Ot siniak. Ale dzis patrzylem ze dziwnie to wyglada. Na youtube wyjasnili o roznych nerwach i chyba dobrze robic te cwiczenia.
  • dotera 29.05.19, 00:05
    Przypomnialem sobie jak kiedys sciena achillesa rozmasowywalem i mialem podobne odczucia. Teraz mialem przerazajace mnie objawy w rece. Nerwicy sie nabawilem. Tak, nerw se ucisnelem.

Nie wiem czy fitnes jest wazny, sila i aeroby. Ale rozciaganie w roznych wersjach i masaż obowiazkowy dla kazdego. Czyli joga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.