Dodaj do ulubionych

Selekcja geniuszy

04.06.19, 18:09
www.youtube.com/watch?v=lA1Gtx2tFEI
Ciekaw jestem tylko czy poza wmówieniem im , że są wyjątkowi, coś więcej wyniknie z tego dla ich życia. Może być przykre rozczarowanie w konfrontacji z rzeczywistością.

Edytor zaawansowany
  • dotera 04.06.19, 18:25
    Te dokumenty z Indii w ktorych są dzieci są bardzo ładne. To znaczy i smutne, ale te dzieci nie są zepsute maja ładne ubranka indyjskie lub starodawne duzo są na dworzu. Wygląda to bardzo ludzko.
  • dotera 04.06.19, 18:31
    www.youtube.com/watch?v=9q7FJHslGC0

Tu mamy selekcje po brazylijsku. Ktoś chyba powinien wzywać policję na widok tego pana pod szkołą.
  • dotera 05.06.19, 14:30
    www.youtube.com/watch?v=b49QEQsNUj0

To jest ciekawsze. Pan załozył fundację dla dzieci z najniższej kasty. Swoją drogą mam wrażenie ze w Indiach edukacja oparta jest na fundacjach. Sadhguru też ma szkołę dla dzieci. I te szkoły są bardzo fajne. Ja swoją pamiętam jako szarą budę, która bardziej mnie kaleczyła niż uczyła a tam te dzieci są szczęsliwe.

Nakładanie geniuszom urojeń wyjątkowości, które pozniej mogą mieć nikłe odzwierciedlenie w rzeczywistości może niszczyć te dzieci. Indie to nie zachód z stypendiami darmowymi uniwersytetami itd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.