Dodaj do ulubionych

Tak, te dziady są obrzydliwe

08.06.19, 11:13
www.youtube.com/watch?v=2ZyppB5xTn4
Ale zwalanie na nich winy jest tylko i wyłącznie czyszczeniem sobie sumienia.

Walcz z prostytucją dziewczyn w swoim kraju, boo to schizofrenia mówić ze nie mają co jesc i sie muszcza prostytuować i obwiniać dziadów ze płacą im za seks.
Edytor zaawansowany
  • dotera 08.06.19, 11:40
    Prostytutka modli się w kościele. Księża głównie zajmują się seksem. Ciekawe kto bardziej wierzy w Boga. Pewnie dlatego Rasputin należał do sekty wedle której musisz grzeszyć jak najwiecej zeby uzyskac zbawienie.
  • dotera 08.06.19, 11:58
    Sex turystyka podwóiła się przez 20 lat do ponad miliarda ludzi rocznie.

Rewolucja seksualna beibibumersizmu kończy z wielką klasą. W tanich liniach lotniczych z workiem na mocz w kieszeni i kilkuset dolarami w portfelu.

Teoretycy opresji seksualnej mowili ze prostytucja jest efektem monogamicznego społeczeństwa ktore wypiera wolność jednostki :))))))))))
  • fo.e 08.06.19, 12:16
    ale nie docenili facetów
  • dotera 08.06.19, 12:24
    CHodzi o rewolucje? Nie wiem do którego komentarza odpowiedz. Raczej mieli infantylne przekonanie ze będzie jak w stadzie małpek bonobo. Podczas gdy kobiety bardziej są skłonne wybierać szejków organizujących sobie haremy
  • fo.e 08.06.19, 12:46
    setny raz. się nie należy każdemu facetowi kobieta ani odwrotnie. trzeba zapracować albo mieć jakąś inną ofertę, na przykład być szejkiem. tamci panowie mieli garść dolarów - dostali ekwiwalent. a panie - cóż, nie znam specyfiki tamtego społeczeństwa. może nie miały wyboru, może miały. bez względu na drogę, paskudny, niebezpieczny, niehigieniczny los.
  • dotera 08.06.19, 12:54
    Ale to panie mówią, że coś się należy, nie panowie. Panowie tylko pytają dlaczego niby się paniom coś należy? WOlność to wolność i odpowiedzialność za konsekwencje swoich wyborów. Mężczyzni nie odpowiadają za wybory kobiet. Setny raz to powtarzam. Mezczyzni dobrze wiedzą ze to odnich wszystko zalezy, tylko dziwnym wyemancypowane panie zawsze mają kozła ofiarnego za swoje zycie.
  • fo.e 08.06.19, 12:58
    ale co się należy? szacunek, że się należy? uczciwość? fizyczne bezpieczeństwo? udział w wychowywaniu wspólnego potomstwa? nie chcemy wiele, chcemy przyzwoitości w stosunkach międzyludzkich. i nawet nie zamierzamy za to dziękować.
  • dotera 08.06.19, 13:04
    Mowa nie jest o łamaniu kodeksu karnego.

Jeśli facet odejdzie to nieuczciwość. Jeśli kobieta odejdzie to emancypacja. Nie wiadomo czy sa molestowane czy niewidzialne. Czy chca małżeństwa czy innych relacji. I tak można mnożyć. Panie dają za dużo sprzecznych komunikatów w ramach swojej emancypacji, podwójnych związań. I efekt jest taki ze socjopatia rozwiazuje tylko ten konflikt wewnetrzny. Dlaczego te łajdackie dziadki otwarcie nie wstydzą się mówić co mówią.

• fo.e 08.06.19, 13:15
    bo to łajdackie dziadki, zaczynając od końca. socjopata nie ma konfliktów. żeby się dowiedzieć można na przykład panią zapytać. bycie niewidzialną się zdarza, męskie ciapki, dziadki i inne misie też są niewidzialne. za to molestowanie to fatalna sprawa. jak ktoś odchodzi, to pewnie ma powody ale i tak bywa smutno - po czym smutno być przestaje. za to nie ustają roszczenia alimentacyjne :-)

girl power!
  • dotera 08.06.19, 13:24
    W fatalnym zauroczeniu też zaczęło się od dialogu. Myślę ze to jest podstawowa kwestia jaką zrozummieli panowie po girl power. Dialog nie działa. Ideologie społeczne "równości" piorą mózgi.

Sentencja z Venus w Futrze brzmi:

"Bóg go ukarał i oddał w ręce kobiety"

Jedyne czym ma się zajmować facet to budowanie swojej mocy. Co innego to kara.

• fo.e 08.06.19, 13:30
    nie ma problemu, proszę budować moc. jeden płaczek wschodnioeuropejski z głowy.
  • dotera 08.06.19, 13:33
    DObrze ze ty jestes twarda.
  • fo.e 08.06.19, 13:37
    średnio, ale się staram
  • dotera 08.06.19, 13:29
    No i chyba o to chodzi zeby nie mieć konfliktów. Na tym oparty był lot nad kukułczym gniazdem.

W świecie manipulaycjnych kobiet, Biily Babit uległy wobec kobiet musi popełnić samobójstwo, Socjopata McMurphy pokazać drogę i zginąć od zemsty i tylko jeden przeleciał nad kukułczym gniazdem z tej trójki Indianin Bromden odmawiający mówienia.
  • dotera 08.06.19, 12:26
    Cały czas powtarza się o złych mezczyznach. A czy to Azja czy Karaiby te panie ciągle mówią o tym, że matka ją sprzedała, że matka ją źle traktowała.
  • dotera 08.06.19, 14:08
    Obsesja seksualna współczesnego świata jest podsycana po to zeby osłabić mężczyzn. Daje ona pozorną władzę pierwiastkowi kobiecemu, kosztem jednak tego ze będzie ta sfera obciążona agresją. I za że w jednym miejscu ktoś zyska na drugim końcu ktoś za to zapłaci.
  • fo.e 08.06.19, 14:14
    jeżeli kobiety w kimś budzą agresję, to jest jego problem, nie kobiet. proszę nie obdzielać nas swoją patologią, tylko się uporządkować wewnętrznie.
  • dotera 08.06.19, 14:15
    prosze przestać projektować.
  • fo.e 08.06.19, 14:30
    czy to nie pan powiedział, że feministki produkują naziołków? naziołek tkwi w trzewiach każdego, kto zamiast się zająć budowaniem swojego małego świata, ma żal do świata dużego i wszystkich tych, którzy jednak w nim czegoś próbują. jak na przykład feministki mówiące facetom "suńcie się" i ostrzące łokcie.
  • dotera 08.06.19, 14:38
    Twój narcystyczny obraz kobiety która coś zabiera mężczyznom rzekomo bo awansuje społecznie jest śmieszny i świadczy tylko o twojej agresji do mężczyzn. Zawsze większość mężczyzn była biedna. Kobiety mają lepsze prace dzięki rynkowi a nie feminizmowi. Rynkowi który napedzają mężczyzni. Po prostu kobiece przymioty znalazły swoją wartość na rynku. A w czasach harowania w hutch nie.

Niech feministki skończą z mitem oświecania społeczeństw to każdy będzie sobie budował swój własny świat a nie musial się okreslać do paranoi ludzi zarzucających innych swoimi żalami w ramach tejże propagandowej edukacji.
  • dotera 08.06.19, 14:42
    Sugeruje pani ze jestem nazistą? Ja pisałem o Breiviku , o amerykańskich ideologiach politycznych, o faktach. A nie o usprawiedliwianiu naziolstwa. Proszę mi nie wciskać swoimi projekcjami, nienawiścią do mężczyzn dziecka w brzuch
  • fo.e 08.06.19, 15:02
    dotera napisał:

> Sugeruje pani ze jestem nazistą?

nie, przypominam panu, że zdarzało mu się już pisać, że feministki ponoszą winę za rosnącą agresję wobec kobiet. swoją drogą, jeśliby się z bliska, długo i natarczywie przyglądać, to z każdego wyjdzie monstrum.

człowieka, dowolnej płci [to na wszelki wypadek]
  • dotera 08.06.19, 15:07
    Nie napisałem ze feministki ponosza winę rosnącej agresji wobec kobiet bo nawet nie wiem czy jest rosnąca. Powiedziałem, że feministki zrobiły sferę płciową strefą wojny. Nie tylko o agresję mezczyzn mi chodziło, o agresję kobiet także ktore sie mszcza za swoje przeszłe doswiadczenia.

Wie pani jak jest z tym przygladaniem? Nietzsche powiedział, że jak długo patrzysz w przepaść to ona zaczyna patrzeć na ciebie. Myśle ze to się nazywa projekcja.
  • fo.e 08.06.19, 15:19
    dotera napisał:

> Nie napisałem ze feministki ponosza winę rosnącej agresji wobec kobiet bo nawet
    > nie wiem czy jest rosnąca.

owszem pisał pan.

> Powiedziałem, że feministki zrobiły sferę płciową s
    > trefą wojny.

strefę społeczną.

> Nie tylko o agresję mezczyzn mi chodziło, o agresję kobiet także k
    > tore sie mszcza za swoje przeszłe doswiadczenia.

bywa i tak. pamięta pan historyjkę, którą opowiedział zabawny pan prowadzący wywiady dotyczące niezdrowia psychicznego przy okazji rozmowy o psychopatach/socjopatach/narcyzach? to było coś.
  • dotera 08.06.19, 15:29
    Nie pisałem, co pisałem to pokazałem. Nic nie pisałem ze faceci biją kobiety i feminizm jest temu winny czy coś w tym stylu, tylko pisałem o kwestii agresji w ideologii. Na zachodzie są dwie Feminizm i nacjonalizm całkowicie wobec niego określający się.

I co w związku z tą historyjką? Ogół facetów ma przeprosić za ich rozgrywki między sobą?

Wcale mnie ta historia nie zaskoczyła. Myślę ze facet który zmienia się w marzenie kobiety będzie miał w tym pierwiastek zemsty. Będzie chciał widzieć jak ona na niego nie zasłużyła, tak jak on wcześniej nie zasłużył na nią.
  • fo.e 08.06.19, 14:42
    właśnie, panowie. wyjdźcie mentalnie z huty.
  • dotera 08.06.19, 14:47
    panowie sobie pojda gdzie beda chcieli.
  • fo.e 08.06.19, 15:12
    każdy chodzi gdzie chce.
  • dotera 08.06.19, 14:14
    Te społeczeństwa azji południowej same się nakręcają w tym względzie w błędnym kole do samozagłady. To wcale nie chodzi głównie o Leśnych dziadków z zachodu. To tylko 10 procent klientów. Sadze ze zaczeło się od wojny w Wietnamie, która wywołała prostytucje i jak kobiety się prostytuują mężczyźni coraz bardziej przedmiotowo je traktują, zaczyna się rozrastać pedofilia, młode matki samotne i to się nakręca.
  • dotera 08.06.19, 14:31
    www.youtube.com/watch?v=M6qqw2a6Jw0

Ten dokument już jest najsmutniejszy. Ale mam jedno pytanie. Mówi się o niesprawiedliwości. Bo jeśli kobieta straci dziewictwo jest uznawana za niewartą, a mężczyzna nie. Ale czemu nie w drugą stronę? Czemu panie nie uznają że facet który ma dużo panienek jest bezwartościowy tylko wręcz przeciwnie? TO nie wizja kultury którą narzucili mężczyzni, że nastoletnie panny tracą dziewictwo z niegrzecznymi chłopcami.
  • fo.e 08.06.19, 14:40
    o boże. młode dziewczyny lubią ładnych, zawadiackich chłopców. wszyscy chłopcy, nawet 90+, lubią młode, ładne dziewczyny. atrakcyjność seksualna to element oferty. albo ją się ma, albo trzeba pokombinować.

"Ale czemu nie w drugą stronę?" - bo trzeba być facetem, żeby wymyślić coś tak idiotycznego.
  • dotera 08.06.19, 14:45
    Oczywiście ze trzeba być facetem bo trzeba być inteligentnym. Ja się pytam o co te panie mają pretensje. Nawet jak święty Arnold uzna nie swoje dziecko i zwiaze się z prostytutką, ta pani zaraz leci dalej. WIęc o co te gorzkie żale pań. Po prostu ponosicie konsekwencje swoich działań, nie wymagajcie etycznych zobowiązań, skoro same kierujecie sie tylko i wylacznie zasada przyjemności.
  • fo.e 08.06.19, 14:55
    1. wolę nie dociekać, co miał z układu Arnold, ale to wyglądało na czysto handlową relację. 2. ludzie miewają etyczne zobowiązania w stosunku do innych. tak funkcjonuje ten świat. 3. trzeba być facetem, żeby bez względu na feedback mieć się za mistrza świata we wszystkim.
  • dotera 08.06.19, 15:04
    1) CHodzi o ofertę zajebistego seksu z panną codziennie obracaną przez kilku facetów?

2) Z tego co widzę to "ludzie" lubią tylko zeby inni byli wobec nich zobowiązani.

3) Nie prosze pani, trzeba kobiety która zawsze uważa się w porządku a inni są winni jej problemów.
  • fo.e 08.06.19, 15:09
    1. kto powiedział, że musi być zajebisty? czasem wystarczy, żeby w ogóle był. poza tym Arnoldowi chyba nie przeszkadzało, że pani zarabia. 2. oczywiście. ludzie i "ludzie", wszyscy jesteśmy egoistami. 3. boli, że dziewczyny przestały za wszystko przepraszać, co?
  • dotera 08.06.19, 15:15
    Serio wierzysz ze ona go utrzymywała? buhaha. On zarabiał cały czas.

Nie proszę pani, panowie przestają już przepraszać. NIgdy nie chciałem widzieć winnej kobiety, ale mam już dość wciskania winy mezczyznom
  • fo.e 08.06.19, 15:21
    nie sądzę, żeby widział choć grosz z zarobionego przez nią grosza. ale mu to nie przeszkadzało.
  • dotera 08.06.19, 15:31
    Po prostu chciał mieć rodzinę. I wyszło dlaczego z paną która ma dużo facetów to nie działa.
  • fo.e 08.06.19, 15:43
    odchodząc od Arnolda, nie każda pani chce mieć rodzinę. wyobraża sobie pan?
  • dotera 08.06.19, 15:51
    Tylko bogatego pana który utrzyma jej rodzinę.

Przypominam , że dyskusja na ten temat zaczęła się od żali gorzkich : dlaczego mężczyzni nie lubią kobiet po przejściach. Bo nie lubią , tak jak panie czegoś nie lubią.
  • fo.e 08.06.19, 15:57
    od tego się zaczęło? ja myślałam, że od obrzydliwych facetów, którzy nie są przecież obrzydliwi korzystając z dość fortunnie z ich punktu widzenia skomponowanego turystycznego krajobrazu.

to jak - będzie pan teraz szukał dziewicy? proponuję zagęścić wysiłki, póki pan jeszcze pląsa bez balkonika.
  • dotera 08.06.19, 16:08
    W tym dokumencie o dziewicach akurat jest mowa o lokalnych mezczyznach. Turysci to margines.

Odpowiedzialność za swoje decyzje zawsze ponosi każda strona. I jeśli starszy pan chce płacić pani z dzieciakami za towarzystwo to jest to wybór dwóch stron. To jeśli chodzi o Filipiny. A jeśli chodzi o karaiby kambodze filipiny ogólnie to kwestia ich kultury państwa przedewszystkim i ta strona odpowiada za problem. Jeśli spią z nieletnimi to łamią prawo i panstwo musi to rozwiazac. Obarczanie winą tylko tych facetów jest smiesznie co nie znaczy ze zdejmuje z nich odpowiedzialność. I taki był początek wątku.

A po co mi szukać kogoś? Naprawdę myślicie ze jesteście wiecznym centrum świata , z dziewiczością czy bez niej?
  • fo.e 08.06.19, 16:19
    dokument o dziewicach sobie podaruję. nawet nie wiedziałam, że kolejny zalinkowany materiał tego dotyczył. zainteresowałam się dziewicami, ponieważ napisał pan, że pańska męska inteligencja pozwala mu potępiać kobiety za to, że mają partnerów seksualnych, nie daj boże licznych.

ale niech panu będzie. ludzie są różni. pan też ma prawo do swojej parady.
  • dotera 08.06.19, 16:27
    Nic takiego nie napisałem. Ja myślę, że ty tak naprawdę pragniesz takiego rześkiego katolika z pis-u, bo ciągle projektujesz na mnie tą swoją fantazję seksualną. Napisałem ze moja inteligencja męska pozwala mi rozroznić logikę sprawiedliwości i logikę pragnienia. I albo jesteśmy na tej albo na tej płaszczyźnie. Bo to dziwne by było zeby kobieta miała mieć w społeczeństwie prawo do logiki pragnienia, a mężczyzna musiał mieć zobowiązanie do logiki sprawiedliwości i etycznych zobowiązan.
    Trochę to śmieszne tłumaczenie ciągle mezczyznom ze są konstruktem społecznym, a kobieta prawdą emocji. Trochę psychopatycznie manipulacyjne.
  • fo.e 08.06.19, 17:02
    obejrzałam. wstrętne. można winić obleśnych dziadów w stu procentach. posta powyżej już komentować mi się nie chce.
  • dotera 08.06.19, 17:13
    A co ma ci się chcieć? Tobie to tylko chce się projektować ile dasz radę.

Dziadki swoje są winne. Ale winne są społeczeństwa przede wszystkim które na to pozwalają, i winne są ich rodziny. I zmianę trzeba od tego zacząć to nie będzie po prostu dziadków.
  • fo.e 08.06.19, 17:27
    strasznie smutne te filmy. życie w naszym relatywnie przyjaznym dla kobiet społeczeństwie, do tego z daleka od brudnych obszarów rzeczywistości, pozwala sobie wyobrażać, że nie jest tak źle. ułuda.
  • fo.e 08.06.19, 20:55
    dotera napisał:

> www.youtube.com/watch?v=M6qqw2a6Jw0
    >
    > Ten dokument już jest najsmutniejszy. Ale mam jedno pytanie. Mówi się o niespra
    > wiedliwości. Bo jeśli kobieta straci dziewictwo jest uznawana za niewartą, a mę
    > żczyzna nie. Ale czemu nie w drugą stronę? Czemu panie nie uznają że facet któr
    > y ma dużo panienek jest bezwartościowy tylko wręcz przeciwnie? TO nie wizja k
    > ultury którą narzucili mężczyzni, że nastoletnie panny tracą dziewictwo z niegr
    > zecznymi chłopcami.

trzeba jednak zerkać na zalinkowane przez rozmówców materiały, nawet jeśli nie ma się ochoty. potem gada się w wątku zupełnie niepoważnie, a pod takim dokumentem po prostu nie uchodzi. już nie ludzie, tylko towar. kwintesencja: 54:00 - 54:35. i gospodarzowi forum wyjaśnię: demand w tej wypowiedzi to popyt.
  • dotera 08.06.19, 21:10
    Trzeba być naprawdę chorą z nienawiści, żeby mi wypisywać takie rzeczy.

Tekst z wartością dziewictwa był na początku dokumentu i na bieżąco odpowiedziałem oglądając po prostu na argument, nie ogladajac jeszcze reszty. Jakoś czesto w tych historiach uwiedzonych dziewic porzuconych kochająych głęboko pojawia się podobny motyw. Cfaniak wie jak wykorzystać pannę. WIadomo łobuz kocha najmocniej i dziewczynki bez pudła wybierają. Uważam ze ten argument w tym filmie jest niestosowny. Zupełnie bowiem nie oddaje ciężaru filmu. Tu mamy ciezsze sprawki niż dywagacje czy preferencje mezczyzn są słuszne..

Są różne warstwy tematu. Różni się sytuacja pań z Filipin, które zaczęły od samotnego macierzyństwa w wieku lat nastoletnim i weszły w całą spiralę która prowadziła do prostytucji, przy dobrych zarobkach, lepszych niż przy ciezszej pracy. I tu możemy porozmawiać o arumentach takich jak ten. A inną kwestią jest sprawa z Kambodży. I ci to juz napisalem na meilu.

Przepraszam bardzo pani tłumaczko szacowna, a co to zmienia bo moim zdaniem to ten sam sens. Czy wskaże mi pani jakieś źródło które naukowo uzasadni takie tłumaczenie w tym kontekście? Popyt to twoje oczekiwania. To co chcesz. Co wymagasz.
  • dotera 08.06.19, 21:15
    O dobrze ze pani mi wskazała te sekundy. Napisałem w watku obok o słuszności jej słów właśnie, ale nie zauważyłem wcześniej napomknienia o wzajemnej godności.

Jeśli feministki będą ciągle przedmiotowo traktować mężczyzn i obdzierać ich z godności , kobiety będą seksualizowane. Tak. Tak gdzie seks bez miłości tam agresja, tam gdzie agresja jak na wojnie tam seksualne gwałty.
  • fo.e 08.06.19, 22:21
    więc znowu feministki. ciekawe, czy te dziewczynki słyszały o feministkach.
  • dotera 08.06.19, 22:39
    Nie. Ale owszem to kwestia ich rodzin. Stopien socjopatii tych mezczyzn, matki sprzedajace corki....to znikad sie nie bierze innego nic okaleczenia w tych rodzinach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.