Dodaj do ulubionych

Dokument z Kambodży jest ciekawy

08.06.19, 16:54
w tym aspekcie, że pokazuje lokalnych mężczyzn. Wcześniej się o tym nie mówiło. Zawsze o wyzysku klasowym na globalnym rynku.

Przy nich te dziadki z zachodu to niegroźne zjawisko. STarsi panowie wydają pieniadze na panny z dziecmi, których nikt nie chce, a nawet chcą się z nimi żenić. One same zresztą mówią ze wolą tych starszych bo są chojni. I pewnie bardziej robią przy nich za pielęgniarki.
Edytor zaawansowany
  • dotera 08.06.19, 17:07
    Jeśli ktoś tu odpowiada za to zjawisko na zachodzie to być może zachód jako cały. Nie te dziadki, tylko cały ze swoją kolonialną wojenną przeszłością. Społeczeństwo zgwałcone gwałci się później wewnetrznie nawzajem.
  • dotera 08.06.19, 17:09
    czemu na zachodzie jest dobrze? bo wygrali wojny, a nawet jak przegrali jak niemcy to wygrali bo zostali w wygranej strefie wplywow. przegrane spoleczenstwa sie nienawidza
  • dotera 08.06.19, 17:48
    Pierwszy raz o tym jak wygląda Kambodża współcześnie dowiedziałem się z Azji Express. Zaskoczyło mnie, bo sądziłem ze po takim ludobójstwie zobaczę tam obrazy jak Korei Północnej. Pamiętam ze w programie pokazali rajską wioskę biednych szczesliwych ludzi, którzy chcieli ich ugościć. Teraz ten obraz już jest mniej sielankowy. Ładnie jest w Azji południowej ale teraz jak tam pojedziesz to masz niemal na twarzy wypisane oprawca seksualny
  • dotera 08.06.19, 19:57
    Nie wierzę w biedę która zmusza do sprzedawania seksualnego przez matkę corki w wieku dziecięcym. To skąd w ogóle ma to dziecko? Rozmnażała się radośnie w rynsztoku?

Stopień socjopatii tych facetów był porażający.

Myślę, że warto by zajrzeć do wnętrza tych rodzin, co ci rodzicie robią tym dzieciom, że produkowane są takie mentalności.
  • dotera 08.06.19, 20:24
    Pani na końcu dokomentu powiedziała ze mężczyzni nie powinni mieć rządań to nie będzie prostytucji niewolnictwa agresji.

Zgadzam się. ALe żeby mężczyzni nie mieli żądań i obsesji seksualnej tą strefę też należy wycofywać z życia publicznego. Jeśli wszędzie będzie się tym epatować ten łańcuszek się rozpocznie. To jest mechaniczne. Seks odzielony od miłości prowadzi do agresji. Są powiązane. Tak skończyły komuny hipisów zamienione w autorytarne sekty mafijne.
  • dotera 08.06.19, 20:32
    Ta prostytucja masowa jest efektem rzekomej "rewolucji seksualnej".

Jedynym wyzwoleniem seksualnym jest myslenie w kategorii tantry jako sztuki. Bagatelizowanie seksu jest tylko i wylacznie poczatkiem agresji frustracji. Wszechobecnego doznawania odrzucenia emocjonalnego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.