Dodaj do ulubionych

Kolejne piekło kobiet na świecie

09.06.19, 13:47
www.youtube.com/watch?v=tssfgRvb8Es
Ale w feminizmie bez zmian, najgorszy na świecie jest lokalny biały mezczyzna.
Edytor zaawansowany
  • dotera 09.06.19, 13:49
    Ludzie powinni oglądać te dokumenty zeby być wdziecznymi za swoje życie. I starać się pomóc tym którzy mają gorzej, a przynajmniej nie dorzucać innym cierpień.
  • dotera 09.06.19, 15:16
    To na co zwróciłem uwagę to to ze ten reporter ma ewidentna empatię do tych ludzi. Ale nie zwróciłem jednocześnie uwagi na inną rzecz. On w pewnym momencie mówił o swoim kalectwie, jak ludzie będą go traktować. I tak przyglądam się i dopatrzyłem się w końcu ze on ręki nie ma. Może i tak jest ze jak zaczynasz tracić empatia jest realniejsza.
  • dotera 09.06.19, 15:21
    I coś z chodzeniem ma. CHyba jakiś wypadek musiał mieć.
  • dotera 10.06.19, 10:16
    Ta dziewczyna najsilniej ma zniszczoną twarz jaka widziałem, ale to ponoć się poprawia z czasem. Ale jednocześnie naprawdę nadal widać, że jest jest ładna. Inne kobiety tak nie miały. Ona kogoś sobie znajdzie jeszcze jeśli będzie chciała.
  • dotera 10.06.19, 10:25
    40 latek, któremu 8 latka odmówiła małżeństwa pali jej twarz ciałem. Naprawdę nie wiem co ci rodzice tam robią z tymi dziećmi żeby wychować taki stan świadomości. Albo to efekty islamskiego kazirodztwa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.