Dodaj do ulubionych

Zadziwiająco chudnę

14.06.19, 15:44
Przymierzyłem kolejne dzinsy, które kiedyś nie wcisnąłbym powyżej kolan chyba. I wlazłem. To znaczy brzuch mam jeszcze ale nogi mi schudły mocno i biodra. One są naprawde już na szczupłą osobę. Nie jestem chudy ale w zasadzie bez wyrzeczeń schudłem sporo w tym roku z otyłości konkretnej.

Czas złapać wiatr i zacząć pakować. Niech tylko skończą się upały w tym tygodniu.
Edytor zaawansowany
  • dotera 14.06.19, 16:02
    Sądzę ze w grę wchodzą puszczone blokady w tym roku. Całkowicie mi się zmienił apetyt, nie mam już obsesji jedzenia.
    Traciłem w tym roku kilka razy apetyt, ze nic nie moglem jesc , a pozniej wracał ale w normie. Zreszta moja otyłość to był głównie alkohol.
  • dotera 14.06.19, 16:50
    ZNalazłem koszulkę na ramiączkach. O 4 rano odważe się chyba wyjść w niej wyjść ćwiczyć.
  • fo.e 14.06.19, 21:21
    że na makaronikach?
  • dotera 14.06.19, 21:24
    Wife-beater
  • fo.e 14.06.19, 22:17
    cóż by innego. jak na wojnę, to na wojnę
  • dotera 14.06.19, 22:25
    To akurat nie moja wojna. Moja to zrobic sobie cialo, zadbac o wlosy ktore jeszcze zapuszcze, i zdobyc ladne ciuchy. Ostatni blysk swieczki przez zgasnieciem.
  • fo.e 14.06.19, 22:38
    diabeł w starym piecu pali
  • dotera 14.06.19, 22:43
    Ja akurat mlody jestem
  • fo.e 14.06.19, 22:47
    o
  • dotera 15.06.19, 00:11
    O co Pani chodzi?
  • fo.e 15.06.19, 04:39
    zreflektowałam się.

i co - już ma pan mięśnie? od 40 minut powinien pan ćwiczyć
  • dotera 15.06.19, 08:24
    Jestem w centrum tropików od tygodnia i nastepny tydzien będzie podobny. U pani podobno grad pada i chłodny wietrzyk uprzyjemnia życie.
  • fo.e 16.06.19, 00:57
    we mnie nie padał. i podobno w ogóle nie padał. w każdym razie teraz nie pada - jest rześko i jest wiaterek. moja sobota kawałek stąd, w ukropie. dawno nie spędziłam tyle czasu poza opakowaniem budynków w taką nieboską pogodę. dzięki naukowcom za kremy z filtrem, ale niech jeszcze pokombinują, żeby nie wcierały się do oczu.
  • dotera 16.06.19, 02:07
    Nie znam się na prewencji, odkryłem za to w zeszłym roku błogośławieństwo linomagu po fakcie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.