21.06.19, 01:39
Pokazali filmik z tego festiwalu.

Zamieniła się scena z widownią. Bo wszyscy na widowni robili sobie zdjęcia komorką jak gwiazdy. W bardzo wytwornych szatach. Jakby to był jakiś wybieg mody. Już kiedyś widziałem jak jakaś panna w luksusowym domu opowiadała o całorocznych przygotowaniach swoich na festiwal.

Wcześniej była faza ze wszyscy nagrywają komórką scenę. Teraz wszyscy pozują do instagrama i już nawet scena nie jest potrzebna.
Edytor zaawansowany
  • dotera 21.06.19, 01:48
    Kiedyś bardzo mi się podobało jak ubierają się Amerykanki, ale teraz już nie.
  • dotera 21.06.19, 02:08
    Pewien pan zrobił film o zdjęciach na Instagramie. Rzeczywistość kontra Instagram. No wiadomo, że fotoshop a już przynajmniej tapeta pół centrymetrowa na twarzy.

Ale zaciekawił mnie wątek sylwetki. Dziś jest dużo zdjęć kobiet z bardzo zniekształconym ciałem, wąska talia, olbrzymi tyłek. Okazuje się, że to nawet nie operacje. Pokazano kobiete z brzuchem z tego samego dnia co była sesja. KOmputer powycinał odpowiednie kształty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.