28.06.19, 16:26
www.youtube.com/watch?v=d-babgLc9JQ
ZNów mi tego idiotę wyświetliło. KOleś opowiada o tym jak ćwiczenia poprawiają mu nastrój, jak kocha ćwiczyć, i jak głupi są ci którzy nie ćwiczą.Ma 51 lat.

I jednocześnie przyznaje się, że od 39 roku życia bierze sterydy. I hormon wzrostu też pewnie bierze bo ma brzuch wywalony.

www.youtube.com/watch?v=sNADMf71z4U
Jeśli ty Joe po tych sterydach jesteś tam umęczony....to co mają powiedzieć zwykli ludzie :))))

Sterydy to dość istotny czynnik ułatwiający ćwiczenia.
Edytor zaawansowany
 • dotera 28.06.19, 16:32
  DOddajmy jeszce ze to jego w zasadzie praca. Z tego co widziałem jego audycje polegają na tym : zaprasza jakiegoś człowieka , ten człowiek mu przytakuje, a Joe cały czas napierdala jak kocha ćwiczyć. Jest komentatorem style life dla mięśniaków, komentatorem mma.
 • dotera 28.06.19, 16:53
  Jest powiedzenie : Jeśłi ktoś nie znajdzie czasu na ćwiczenia , znajdzie czas na choroby.

  Tylko jakie ćwiczenia? Myślę, że chodzi tu o dbanie o swoją mobilność, kondycje w postaci po prostu ruszania się. Joga itp. gimnastyka poranna.

  Ale trening para sportowy Joe jest raczej trudny dla ludzi do utrzymania. I nie jest jasne czy od tego ciągłego dyszenia będziesz zdrowszy. Myślę, że ćwiczyć też trzeba z jakaś gracją, żeby lżejszy byl wysiłek, a nie ciąglę wyglądać na zamęczonego kwadratowymi ruchami
 • dotera 28.06.19, 17:09
  Facet opowiada o nerdach którzy zaczeli ćwiczyć dzięki manii fitness.

  Mam nadzieje ze ta moda się skończy. Czasy rządów mięśniaków są niemiłosiernie nudne. Kiedyś były gwiazdy rocka, ludzie grali na instrumentach, czytali poezje. Teraz mają kompleksy z powodu brzucha.


  To kulturystyka zniszczyła idee ruszania się. Debilny kult siłowni współczesny.
 • dotera 29.06.19, 10:58
  Joe Rogan cały czas gada. Od gadania testosteron spada najbardziej. Serio.

  Co jest dziś chujowego w usa? Koncepcja twardziela. Przypomniał mi się tekst Piłsudzkiego, chyba przed swoją jedyną akcją zbrojną, napadem na pociąg pocztowy. Kiedy pisze o woli walki i zastanawia się czy tylko byłby nędznym zapaśnikiem dla rozrywki?

  Rogan promuje pakowanie, sporty walki i co przystoi mezczyznie.. Nisko to wszystko upadło. DO zapasów. To zawsze był sport ludowy. Arystokracja jesli walczyła to na śmierć i życie i tworzyła ambitne plany.

  Dziś tylko jest narcystyczna walka o obronienie swojego obrazu. Nie ma idei ekspansji w życiu jako idei twardości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka