Dodaj do ulubionych

Jak Vega ma wpłynąć na wynik wyborów?

02.07.19, 10:16
Jeśli film będzie krytykował PIS to tylko Vega straci swój żelazny elektorat. Założe się, że nie będzie krytykował PIS.

Przekonanie, że film może wpłynąć dziś na coś jest idiotyczne. Raz tylko telewizja wpłyneła na rzeczywistość przeciwko władzy. Pokazując pierwszy raz na czym polega wojna. W Wietnamie. I to jak z suplementami. Z pudełka z 60 tabletkami dobrze jest jeśli poczuje się działanie pierwszej i to góra.

Media dziś są wszędzie i to jest jak z molestowaniem. Ich bardziej chcą cię przekonać tym bardziej się zamykasz na swoich pozycjach.

Elektoratu pIS nie da się przekonać do niczego bo to elektorat religijny, kulturowy. Dziś mamy czasy wojenek kulturowych pozwalających odreagować swoje frustracje.
Edytor zaawansowany
  • dotera 02.07.19, 10:22
    Wszystko drożeje cały czas i elektorat PIS, który cały czas darł mordę na ulicach wcześniej raptem siedzi cicho i poparcie prezesa jest stałe. Pis będzie miał elektorat tak samo jak Kościół Katolicki będzie miał wiernych niezależnie od okoliczności. Przegra tylko jeśłi druga strona będzie miała większy.
  • dotera 02.07.19, 10:26
    Te pieprzenia Vegi to akcja marketingowa. Chce powtórzyć sukces Kleru Smarzowskiego.

    Tyle tylko ze jeśli stosunek Polaków do klery jest rzeczywiście silnie ambiwalentny, tak samo będą gorliwie uczestniczyć w obrzędach jak będą pluć na kler poza kościołem, to stosunek do PIS-u jesgo elektoratu jest miłością czystą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka