Dodaj do ulubionych

Dobra piosenka o stosunkach polsko amerykańskich

04.07.19, 13:07
www.pudelek.pl/artykul/148666/malgorzata_godlewska_zaspiewala_hymn_stanow_zjednoczonych_esmeralda_komentuje_nie_podpisuje_sie_pod_tym_gnem_ktore_nagrala_moja_siostra/
Jedyny efekt bazy Trump będzie bowiem taki jak wszędzie. Polska zamieni się w burdel dla amerykańskich wojaków. Z błogosławieństwem partii katolickiej.

ALe czego wymagać od tego narodu. Minister kultury powiedział, że trzeba nakręcić wielki film patriotyczny o polskiej historii w której by grali amerykańscy aktorzy.

Gretkowska ostatnio powiedziała wszystko o Polakach :

www.pudelek.pl/artykul/148314/manuela_gretkowska_ostro_o_polakach_lubia_dawac_duy_kazdemu_kto_ja_posmaruje_500_plus_albo_obietnica_zbawienia/

I przy tym krzyczą ciągle o wolności i dumie, a nic nie obraża tego narodu jak wolność.
Edytor zaawansowany
  • dotera 04.07.19, 13:28
    Z tego, że w WOT trochę hobbystów poczołga się po glebie nie wynika nic oprocz straty kasy. Z tego, że trochę amerykańskich żołnierzy ponudzi się w jakiejś bazie też nie wynika nic więcej oprócz wzrostu prostytucji. Polskie wojsko musi modernizować uzbrojenie, a obrona żalezy od tego czy amerykanie uruchomią swoje uzbrojenie, a nie czy amerykanscy będą umierać za ten kraj.
  • dotera 04.07.19, 13:33
    SKuteczoność wojsk obrony terytorialnej pokazała wojna na ukrainie. Weszło wojsko rosyjskie i w chwile pozamiatalo towarzystwo. Przecież to jest absurdalne. CI najbardziej najarani na wojnę lubiący militaria mają się szkolić do siedzenia na tyłach? Żołnierza się szkoli w kilka tygodni na wojnę. Ale wojna przedewszystkim dziś potrzebuje tych profesjonalnych zawodowych. Żeby obsłużyć karabin to wyszkolą szybko. Od czołgania się cotygodniowego w warunkach pokoju doswiadczenia im nie przybedzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka