Dodaj do ulubionych

Christian po polsku

05.07.19, 11:07
www.pudelek.pl/artykul/148696/tylko_na_pudelku_blanka_lipinska_nie_chce_mikolaja_roznerskiego_w_ekranizacji_swojej_ksiazki_nie_jest_wystarczajaco_dobrym_aktorem/3/#comments
A pani Bianka to z jednego pieca jadła skoro tak strofuje łamacza serc niewieścich? NIe rozumiem czemu panie współczesne tak uważają ze wierność im się należy, skoro uważały małżeństwo za opresję patriarchatu. Schizofrenia doskonała.
Edytor zaawansowany
 • dotera 05.07.19, 11:10
  Ona jest przykładem kobiety po której już po rysach twarzy wiesz że jest skrajnie narcystyczna. Są takie panie które mają w twarzy coś lalkowatego i nie koniecznie że śliczna, ale coś z lalki w urodzie jest.
 • dotera 05.07.19, 11:17
  Czy ten flm to nowy "Gulczas a jak myślisz?".

  Pisarka - pani zarzadzająca klubami nocnymi. Reżyser - pan organizujący mordobicia. Główna rola Doda.

  I to ma być nowy Grey po polsku?

  Istotą Greya był luksus. Bez tego byłby to film o przemocy domowej w przyczepie kamingowej.

  Polską wersję Greya już zrobiono. Wojna Polsko Rosyjska. O wrazliwej nastolatce która marzy o SIlnym dresiarzu.

  I to chyba pojdzie w te ślady. Wóda, karki, wyścigi nocne BMW i kobiety w różowych miniówach marzące o karierze Pretty Woman.
 • dotera 05.07.19, 11:21
  CIekaw jestem jak jest ta postać opisana męskiego dominującego mężczyzny. W którego aktor ma się wcielić. Sądząc po wywiadzie : Massimo był męski i dominujący.
 • dotera 05.07.19, 11:31
  Ciekawi mnie czemu w tym rozmodlonym kraju taka popularność filmów gangsterskich i to w takim przaśnym wulgarnym stylu, mordobić. Odnoszę wrażenie że rozrywką w tym kraju rządzi półświatek.
 • dotera 05.07.19, 11:38
  500 tysięcy egzeplarzy. Zdrowo. Nie wiedziałem ze w Polsce są nakłady nawet 10 razy mniejsze.
 • dotera 05.07.19, 11:49
  Fenomen tych pornoli dla kobiet mnie zadziwia. Grey był kalką wcześniejszego romansu dla nastolatek o wampirze. Zeby to jeszcze było napisane w jakiś szczególny sposób. Nic z tych rzeczy. W świecie w których seksualizuje się wszystko, świadczy to tylko o tym ze z tym seksem to w narodzie za silnie nie jest.
 • dotera 05.07.19, 12:07
  Jedna rzecz jest ciekawa. Już słyszałem jakiś czas temu o polskim Greyu. Na krytyce politycznej.

  Tam było w wersji silna kobieta, i facet jakiś taki mamałymagowaty.

  To mówi wszystko. Lewica jest resentymentem i wie ze sama siebie oszukuje.

  Ta kobieta jest szczera . Obraca się w srodowisku sztuk walki i pisze jakich chce facetów. Feministki lewicowe jedno zaś pieprzą, a pod spodem jest olbrzymie rozczarowanie ze dostają produkt swojego pieprzenia. GW inteligentyzm to jest jedna wielka ściema.
 • dotera 05.07.19, 12:33
  Srodowisko mordobicia sprzedało swojego greja w monstrualnym nakładzie. Srodowisko Krytyki zapewne w dopłacanym nakładzie. I to mówi wszystko. Po tej drugiej stronie nie ma grama życia. Nawet w nakładach książek dostają w dupę na swoim podwórku.

  Tu nie ma nawet takiego podziału ze po jednej stronie mięśniaki, jastrzębie, a po drugiej gołąbki wrazliwe. Po drugiej stronie jest już tylko masochizm.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka