Dodaj do ulubionych

A jakie kontrakty straciła Ostaszewska?

05.07.19, 15:49
www.pudelek.pl/artykul/148718/maja_ostaszewska_skarzy_sie_stracilam_kontrakt_reklamowy_przez_swoje_zaangazowanie_spoleczne/
Czy ona była w ogóle rozpoznawana przez inny elektorat niż duże miasta które w większości popierają jej zangażowanie polityczne? Dziwne to trochę.

Ale z drugiej strony. Trudno to uznać za dyskryminację za poglądy. Płacą jej za wizerunek i po prostu nie chcą jej wizerunku.
Edytor zaawansowany
 • dotera 05.07.19, 15:52
  Chciałbym jeszcze poruszyć kwestię virtue signalling. To trochę bez sensu. PR w postaci deklarowania chęci zbawienia całego świata jest marny.

  Ludzie publiczni powinni działać bardziej poważnie, w wywiadach dawać argumenty, a nie obwieszać się znaczkami ze wszelkich akcji. Cale media spolecznościowe są zawalone tym a jakie to ma znaczenie jeśli czegos jest nadprodukcja?
 • dotera 05.07.19, 16:00
  Głos z forum. Maja powalcz za smaotne matki.

  To było dobre sto lat temu. Kiedy był silny ostracyzm społeczny i takie kobiety miały bardzo ciężko. Dzisiaj gdy ostracyzm został zdjęcty, to są wybory tych pań i nikt nie ma potrzeby za nie walczyć. Nie da się trzymać w garści korzyści z przeciwnych systemów wartości. Nie da się obalać instytucji małżeństwa i chcieć mieć korzyści z nim związanych
 • dotera 05.07.19, 18:48
  www.pudelek.pl/artykul/148727/maja_ostaszewska_przeciwko_swiatu_wszystkie_protesty_aktorki_dziki_karpie_nauczyciele_czarny_protest_lgbt_sady_i_wiecej_zdjecia_s/3/foto_1#s16
  Za co jej te pisie cwoki tak nienawidzą? Nie widzę jednego protestu w którym chce im coś zakazać. Pisie cwoki zawsze są bierno agresywnie dyskryminowane bo ktoś przeciwstawia się ich prawu do agresji i nienawiści.
 • dotera 05.07.19, 18:51
  Jeśli się wezmie pod uwagę że akurat pani Ostaszewska jest obiektem nienawiści to unaoczni się najlepiej psychozę jaka ogarnęła ten kraj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka