Dodaj do ulubionych

A co ANtoni robi na siłowni

06.07.19, 08:48
www.plotek.pl/plotek/56,79592,24967950,antek-krolikowski.html
Uwzięli się na sylwetkę Antoniego na plaży, że niezbyt sportowa. NIeładnie.

www.fakt.pl/kobieta/plotki/antek-krolikowski-cwiczy-z-odwaznikiem/jmd8rjk#slajd-9
Ale on już przynajmniej 4 miesiące jest na siłowni pod okiem trenera!

Nigdy nie był gruby. To co on tam ćwiczy?
Edytor zaawansowany
 • dotera 06.07.19, 08:53
  CHyba nabrał tłuszczu przez rozstanie z ukochaną bo na zdjęciu jeszcze wcześniejszym z nią ( czyli ćwiczy regularnie) był szczupły w ubraniu obcisłym. Ale w w ogóle po nim nie widać ze coś ćwiczy.
 • dotera 06.07.19, 09:59
  Odpowiedzia jak sądzę jest postać trenera. Pan Oświęcimski. Ludzie tego pokroju radzą : Masa synku, najpierw masa. I przez sto lat możesz nie mieć rezultatów, wyglądać jak trochę mocniejszy knurek. Jak ktoś się koncentruje na wyszczupleniu i ćwiczeniu z innymi priorytetami niż startowanie w trójboju siłowym sylwetkę może mieć w ciągu miesięcy.
 • dotera 06.07.19, 10:07
  SKojarzyło mi się z " toksyczną męskością".

  Myślę, że w jakiejś mierze taki termin feministyczy ma rację bytu. To znaczy, facet zeby byc mezczyzną nie może słuchać innych mezczyzn bo zostanie zrobiony w trąbę. Pierwsze prawo Fight club brzmiało : NIgdy nie mów o Fight club. Ja bym rozszerzył : NIgdy nie słuchaj o Fight club. Ale nie może też słuchać kobiet. Toksyczna kobiecość jest analogiczna.

  Ludzie mówią o wolności, a nic ludzi nas nie przeraża jak wolność, zawsze szukamy innych ludzi, żeby od niej uciec. Każdy sobie wolność wyobraża jak radość. A tu jest jak w Mad Maxie na pustyni "Tu wszystko boli" jak powiedziała Furioza.

  Aż inni ludzie zaczną boleć już tak mocno ze zrozumie się sens wolności.
 • dotera 06.07.19, 10:32
  Współczesnie ideologię społeczne są jak z Orwella. Z wolności zrobiły piekło, niewolę. Z autorytaryzmu prawicowego i lewicowego uzależnienia społecznego wolność. Wszystko po to żeby wyprodukować potulnych ludzi jakimi są współcześni ludzie. Potulne baranki na używkach których sensem życia ma być przyjemność której nie potrafią nawet odczuwać tak dobrze jak własnej frustracji i hejtu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka