Dodaj do ulubionych

KOmedia parkour

21.07.19, 18:11
www.youtube.com/watch?v=Oal9EDvV8s4
Jak widać na początkowych filmikach są nieźli jako kózki, które umieją podskakiwać na wysokości, ale następne filmy pokazują , że w praktycznej uciecze, zwykli ochroniarze pilnujący budynków czyli po prostu dozorcy cały czas ich gonią i oni nie umieją zwiać. Zapiszcie się chłopcy na biegi długodystansowe...bez płotków..bo te skoki przez płotki tylko was spowalniają , a kondycji nie starcza.
Edytor zaawansowany
 • dotera 21.07.19, 18:16
  Nie rozumiem sytuacji jak chudy wysportowany teoretycznie nastolatek nie może zwiać dorosłemu....ćwiczący się w sztuce ucieczki :)). Po prostu zacznijcie ćwiczyć bieganie a nie skoki przez doniczki.
 • dotera 21.07.19, 18:25
  Myślę wręcz ze uczenie się parkouru ich ogranicza.

  Parkour ustawia myślenie : Ok , widzę płotek to musze skoczyć. Normalnie by przebiegł bokiem, tak tylko sie spowalnia. Raczej umiejętności parkour trzeba wykorzystać do takich przeszkód których goniący nie da rady pokonać. Skoki przez barierki do tego się nie zaliczają.
 • dotera 21.07.19, 18:34
  Jeszcze jedna rzecz mi się skojarzła. Dziś modne są bardzo fitnesy. Natmiast nie rekompensują one chyba za bardzo komponentu psychhicznego. Arogancki gówniarz nic nie cwiczący po prostu by zwiał. Im stres odbiera zdolność myślenia i cały czas uciekają tak ze za chwilę mają ochraniarza za soba.

  Podstawowy fitness, także działający na zdrowie, to zdolność do realnej aktywności życiowej. Realne problemy, realne sytuacje. A nie na sali gimnastycznej. Za bardzo wierzymy w jednej koniec kija ze fitnes wzmocni psychikę, a za mało ze po prostu zwykle radzenie sobie w zyciu , odwaga wzmocni ciało, które mniej bedzie zatrute stresem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka