Dodaj do ulubionych

Artysci pomóżcie

23.07.19, 20:54
wyborcza.pl/7,75410,25021546,artysci-przemowcie-zlo-narasta.html
A po co mają pomagać? W Polsce nienawiść to nie tylko PIS. To także przeciwna strona. Ludzie plują gdzie mogą byle od siebie. Czyżby Wyborcza straciła już swój Salon artystyczny na ktory niegdyś uznawała ze miała monopol?

Nawet w komentarzach jak ktoś się racjonalnie wpisze dostaje minusy bo nie po drodze ze stadem.

Ktoś słusznie zauważył. To kwestia polityków a nie artystów.

Politykom za coś się płaci. Za ich zdolności działania choćby w takich sytuacjach. Polityk nie jest od tego zeby się uśmiechać na ściance. Czy politycy opozycji mają jakąolwiek relacje z elektoratem czy partie które służą tylko do wyłaniania kadr?
Edytor zaawansowany
 • dotera 23.07.19, 20:57
  Kaczyński umiał zorganizować sobie elektorat. Druga strona myśli ze z nieba im spadnie "bo nie ma z kim przegrać", bo tak są zajebiści. Zatomizowany elektorat......samotny tłum.......strach.

  To nie jest tylko kwestia PIS i polityki akurat. To kwestia internetu. Już dawno mówiłem ze w czasie internetu w końcu ludzie zamilkną a chołota zacznie rządzić. Bo psychika ludzka nie jest w stanie sobie poradzić z taką ilością ocen, nagonek jakie te medium daje możliwość.
 • dotera 23.07.19, 21:05
  W USa artyści są zaangażowani bo prawdopodobnie to element ich pracy w Holywood. ALbo bo to im wygodne wizerunowo. Ktoś gra twardziela to wiadomo ze moze pochwalić się ze jest republikaninem. Rock alternatywny wiadomo ze moze być w lewo . ALe reszta już niekoniecznie ma potrzebe się afiszować z poglądami. Artysta żyje z wizerunku. Polityka niszczy wizerunek.
 • dotera 23.07.19, 21:09
  W pokoleniu beibibumers a więc i twórców WYborczej artyści byli raczej liberalni. ALe nic nie trwa wiecznie. Myślę ze Wyborcza tez musi się oswoić ze skończyły się te czasy : pop kultura po naszej stronie. Zwłaszcza w czasach pop kultury internetowej nie jest po tej stronie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka