Dodaj do ulubionych

Symetryści

31.07.19, 12:36
krytykapolityczna.pl/kraj/biedron-rabiej-kim-lee-i-ponad-100-gejow-i-lesbijek-teledysk/
Polska prawica to miłośnicy symetrii na drodze projekcji. Wypisał się symetryczak.

".... wobec machiny nienawiści inicjowanej przez PiS i Kościół jesteśmy niemal bezbronni. " A ja odnoszę zupełnie inne wrażenie. Ruch, ideologia LGBT ku ku na muniu + 80 płci, a może więcej, może spokojnie liczyć na gigantyczne wsparcie finansowe (Google, Microsoft, Dell, Tesco, IKEA itd. setki potężnych finansowo instytucji i firm) i medialne jak Gazeta Wyborcza, Krytyka Polityczna, TVN, RMF-y, New York Times i inne lewicowo-liberalne media..Jak tak ma wyglądać owa "bezbronność" to każdej instytucji, każdej organizacji i każdej osobie tego życzyłbym z z całego serca! Uważam także, że "machina nienawiści" została specjalnie uruchomiona przez WAS by zwrócić na siebie uwagę i w swoim gronie mieć "męczenników" by móc nimi szantażować społeczeństwo i żądać coraz więcej i więcej.... To WY oczekujecie od innych tzw. tolerancji sami będąc najbardziej nietolerancyjną grupą społeczną wciąż prowokującą, wyszydzającą inne grupy, żądając od nich swojej nietykalności. WY możecie wszystkich krytykować, a WAS nie może już nikt!!! Proszę zapoznać się z "Tolerancja represywna" komunisty HERBERT MARCUSE, a wszystko stanie się jasne co do metod i Waszych celów. Klip. No cóż, estetyka słodkości nad słodkościami mdli mnie i odrzuca"


Niech Pan powie czy to geje są bici czy biją kiboli? CO to znaczy wsparcie medialna? Katolicy nie mają swojej prasy? Ciągle są opowieści o tym, że lewica ma jakieś media. CO jest całkowitym kłamstwem. W 89 roku wszelką prasę przejęła prawica protoplastów PIS.

Wsparcie finansowe. Takiego wsparcia jak ze strony Kościoła Katolickiego nie ma nikt. Utrzymywanego z podatków. Czego się boi Kościół w utrzymywaniu z wiernych datków? Ze będą raptem 10 razy mniejsze? ZBudowane na silnym szantażu emocjonalnym. Bo wierni nie chcą być wykluczeni ze wspolnoty w momencie dy mają inne zdanie. Pełno ludzi tylko dlatego jest wiernymi bo nie chcą być wyrzuceni na margines społeczny.
Edytor zaawansowany
 • dotera 31.07.19, 12:40
  Proble nie jest w krytykowaniu gejów, problem jest biciu gejów. Nikt ci nie nakazuje się z nimi zgadzać w postulatach. ALe mają prawo w demokratycznym trybie zgłaszać dowolne. Bo to na tym polega demokracja. Nie polega na tym jak widzi to prawica, ze mniejszosc ma zamilknąć bo wiekszosc ma swoje prawa.
 • dotera 31.07.19, 12:42
  Prawica cały czas powołuje się na wolność w necie w internecie, choć dotyczy to cudzej wartości. WOlność do cudzych rysunków itd. Nie mówiąc o prawie do chamstwa.

  I raptem parodiowanie mszy świętej jest brutalnym atakiem? SYmetryści...
 • dotera 31.07.19, 12:46
  Różnica panie polega na tym, że geje mówią odważnie w swoim interesie wolnych ludzi. A ty przyłączasz się do większości ze strachu do większości tylko po to bo uwalnia cię od strachu i daje prawo do nienawiści.
 • dotera 31.07.19, 12:53
  Było pokazane w telewizji jak facet z siekierą zniszczył w czasie obrzędu ołtarz. Tak, wejście na teren kościoła i profanacja jest atakiem na uczucia relogijne. Wyśmiewanie w czasie procesji wiernych jest atakiem.

  Krytyka kościoła, parodiowanie zachowań księży nie jest. Krytyka Biblii nie jest. Nie chcesz być krytykowany jako kiepski kochanek nie kopuluj w miejscu publicznym. Ludzie krytykują Kościół bo wchodzi wszędzie w życie publiczne .
 • dotera 31.07.19, 13:00
  I żeby było jasne. Nie jestem za tym zeby kościół miał się zamknąć w jakiś murach. CHoć owszem uważam, że lepiej by to zrobiło na jakość jego wiary, ale nigdy w katolicyzmie nie chodziło o wiarę tylko o politykę. Jestem całkowicie za tym, żeby księża startowali na urzędy publiczne jak każdy obywatel jeśli mają ochotę. Odzielenie kościoła od państwa powinno być państowe, a nie jakieś fikcje w których zobowiązują się do nie startowania w wyborach jednocześnie w ramach państwa być zabetonowani instytucjonalnie.

  Natomiast ma rozumieć ze jest sfera prywatna i publiczna. I w sferze publicznej nie jest podmiotem uprzywilejowanym niezależnie od swojej siły.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka