Dodaj do ulubionych

Polski ewenement nie polega na jednorodoności

31.07.19, 14:13
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25044057,po-uchodzcach-i-zydach-przyszedl-czas-na-osoby-lgbt-mechanizm.html?order=najfajniejsze#opinions
A czym się Polska różni pod tym względem od innych krajów Europy Wschodniej? Zwlaszcza w przypadku Rosji podobieństw jest sporo ideologicznych kaczyzmu u putinizmu.

Ewenement Polski polega raczej na przeciągłym ścisku dupy, bierno agresywnych postawach notorycznych. Polacy są wychowywaniu w duchu przeciągłej krytyki, małostkowości. Małostkowość to klucz do duszy ludzi tej ziemi.
Edytor zaawansowany
 • dotera 31.07.19, 14:17
  Moim zdaniem przykład Rosji jest krzepiący. Naziolstwo niedługo będzie wypierać kolejne pokolenie młodziezy. Po prostu ma się nijak do współczesnej Europy którą widzą. Już zdaje się nie ma chętnych do nie tylko WOT ale i do armii. Dziadki w wieku średnich siedzieć będą w tych Wotach.
 • dotera 31.07.19, 14:22
  Jeśli się weźmie komentarze z różnych krajów na youtube.

  Anglojęzyczne : konkurs na najbardziej dowcipny komentarz.

  NIemieckojęzyczne : bardzo lakoniczne.

  ROsyjskojęzczne : Jest też hejt , ale jest też dużo serdeczności emocjonalnej niespotykanej gdzie indziej.

  Polska : NIENAWISC NIENAWISC NIENAWISC. Nawet jeśli będzie przepis na surówkę.

  Francuzi też wydają się krytykować, ale bez nienawiści jak u nas.
 • dotera 31.07.19, 14:32
  Moim zdaniem atak na LGBT ma dwa cele. Jeden stały czyli mobilizować ulicę przez elity rzadzące bo ona daje im władzę. PIS jest lepiej zorganizowany niż opozycja i dlatego rządzi poprawnością polityczną.
  Ale jest też drugi cel. Odepchnąc krytykę pedofilii kościelnej. UDało im się.

 • dotera 31.07.19, 14:39
  NIech socjolodzy przestaną analizować społeczeństwo i zaczną analizować władzę. Nie jest prawdą, że taka władza jakie społeczeństwo. Takie społeczenstwo jakie władza. To znaczy. Nudzą mnie te wszystkie naukowe tłumaczenia dlaczego spoleczeństwo jest takie i takie. ANalizy ekonomiczne historyczne ssanie z kciuka.

  Mechanizm jest prosty. Jest jakiś ideolog i ten ideolog kształtuje myślenie. CO łączy Polaka w Szczecinie i Sanoku? Tylko i wyłącznie telewizor. Świadomość kształtuje byt. Czy druga strona ma ideologa jak Ziemnkiewicz? Oni mieli i uształtowali świadomość. Ideolodzy z drugiej strony tylko komentują komentują zamiast pisać historię działania.
 • dotera 31.07.19, 14:41
  Rzeź Hutu na Tutsi, wojna w Jugosławi zaczeła się od propagandy napierdalających nacjonalistów.
 • dotera 31.07.19, 14:46
  Czym się różni polityk lewicowy od prawicowego? Lewicowy idzie z myślą realizacji jakiś ideologicznych celów.

  Prawicowy czyta biografie Napoleona, Hitlera i innych postaci zdobywająych władzę i jak na wojnie chce poszerzyć swoją władzę. Oni tak myślą. To widać w ich propagandzie. Zeby pokonać prawicę trzeba to zrozumieć
 • dotera 31.07.19, 14:48
  Był artykuł o kibolach zorganizowanych jak mafia. Były artykuły o naziolach którzy tworzą państwo podziemne, strutury wywiadu :))))) Oni zawsze myślą w kategoriach pragmatycznego przejmowania władzy w żadnych innych.
 • dotera 31.07.19, 14:52
  Jeśli podsłuchano ludzi z PO to widać tam taką formę fatalizmu w stosunku do władzy , bądź cynizmu. To znaczy ze taką świadomość ze są wyższe od nich siły. Ze nie wszystko da się zrobić.

  Jeśli podsłuchano Kaczyńskiego , tekst Morawieckiego dano widać od razu ze to ludzie myślący w kategoriach mechanizmów zdobycia władzy nad ciemnym ludem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka