Dodaj do ulubionych

Nastepny zmieniony choroba

31.07.19, 23:54
www.pudelek.pl/artykul/149590/obrzydliwe_slowa_michala_figurskiego_o_ewie_minge_od_kogo_ona_te_twarz_przeszczepila/
Facet nawet po udarze nic nie zmadrzal. Czy nie ma jednak poczucia ze jego widownia dojrzewa wiekiem a nastolatki chyba nie leca na inwalide
Edytor zaawansowany
 • dotera 31.07.19, 23:54
  Ktos dal dobry cytat Kieslowskiego w komentarzach.
 • dotera 01.08.19, 08:30
  www.pudelek.pl/artykul/149622/michal_figurski_przeprosil_ewe_minge_projektantka_zdradzila_ze_myslala_o_samobojstwie/

  Piotrowska nie odpuszcza.

  Ona jest przypadkiem psychiatrycznym. Skończyła chyba historię sztuki i jak Wojewódzki, Figursi uważają się za inteligencję. Siedzą i tworzą chamstwo w pop kulturze, w prasie plotkarskiej i cały czas uważają ze są kimś z innego świata niż reszta tabloidów. Czasem słowo wykształciuchy jest trafne. Oni są tego doskonalym przykładem.
 • dotera 01.08.19, 08:33
  Inteligencja polegała na tym, że się miało pewne kompetencje moralne, wzorzec dla reszty społeczeństwa. A nie chamstwo projektowane na tych których się uważa za głupszych od siebie, samemu nie mając nic więcej do zareprezentowania , a nieraz mniej mimo to uważając się za lepszych. Bycie narcyzem, produktem poslkiego systemu edukacji, to nie inteligencja.
 • dotera 01.08.19, 08:35
  Pani powinna ciągnąć społeczeństwo do góry, a nie pchać je w dół. Te studia nie są tylko po to zeby podbijać swój narcyzm.
 • dotera 01.08.19, 08:43
  Czy zdaje sobie Pani sprawę, że ma Pani argumenty Rosji Putina? Tam elity władzy siejące agresję i mające niemoralne zachowania ciągle mówią do krytykującego społeczeństwa : nieudacznicy. CO osiągneliście? A co Pani osiągnęła? CHamstwo w Maglu Towarzyskim ? To jest dokładnie to samo co robią hejterzy w necie. Różnica jest tylko taka ze Panią jako jednego z nich zrobiono punktem pierwszym w mediach. Wiadomo, ktoś musi zacząć na każdym zebraniu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka