Dodaj do ulubionych

Hatrtman broni Durczoka

01.08.19, 00:47
nczas.com/2019/07/30/autorytety-bronia-durczoka-niebywala-hipokryzja-jana-hartmana/
A czyja to wina panie profesorze? Słupka na autostradzie? Żal to może go być jak pijany zaśnie na chodniku, a nie w takiej sytuacji. Facet ma dużo szczęścia jeśli nikogo nie zabił i odsiedzi nawet z rok. Ma dużo szczęścia.

WYpowiedz rownie kurozalna jak dzisiejsze zdjecie ojców franciszkanów z dziewczynką z kałachem w kościele.
Edytor zaawansowany
 • dotera 01.08.19, 00:57
  Wkurza nawet nie brak logiki u filozofa, ktory opowiada sprzeczne rzeczy. Ale najbardziej ta logika. Jeśłi ktoś coś zrobił źle to żal ze musi ponieść konsekwencje. Rezultat takiej logiki jest taki że mi naprawdę będzie żal ludzi, nad którymi ktoś się ulitował. Bo oni przez tą osobę zostaną wpuszczeni w kanał. Taka empatia nie jest empatią tylko pocałunkiem śmierci. Podtrzymywaniem kogoś w iluzjach
 • dotera 01.08.19, 01:19
  Czym się różni sytuacja gdy ktoś pijany przyjdzie do pracy a Durczoka? Czy przyjdzie pijany wozić ludzi jako kierowca czy przyjdzie pijany obsługiwać jakąkolwiek maszynę będzie potępiony. Autostrady to też miejsce pracy bo to miejsce publiczne w którym od twojej odpowiedzialności zależy życie innych.
 • dotera 01.08.19, 11:26
  Jeśli nie mamy skreślać Durczoka to kogo?

  Molestowanie seksualne w pracy. 2,6 promila. To złapane za ręke. Były jeszcze inne sprawki.

  Krytykowanie przy tym Kuchcińskiego ze wozi rodzinę samolotem państwowym i bronienie Durczoka jest śmieszne.
 • dotera 01.08.19, 11:32
  krytykapolityczna.pl/felietony/jas-kapela/jan-hartman-broni-kamila-durczoka/

  Panie Kapela , a ja mam takie wrażenie, że to co zrobił Hartman to coś z istotny lewicowego myślenia, które uważa, że reguły społeczne są karą represyjną. Przy czym zawsze widzi się represję swojej grupy np kobiet i chce dla niej przywileji a jednocześnie automatycznie w stosunku do innej grupy czyli mężczyzn ma się przeznaczony hejt za wszystko. Nie mówię tego zeby sie czepiać na siłę. W realnych życiowych sytuacjach widze taki rodzaj "empatii" który tylko ludzi pogrąża, odbiera im wolność i szansę w imię iluzorycznej chęci pomocy. DObroduszkowie chcą demoralizacji.
 • dotera 01.08.19, 12:52
  Myślenie związane jest z działaniem. Na marginesie to element filozofii pana Marksa. I jaki lewica wyciągnęła z tego wniosek? Że bedzie krytykować ciągle czyjeś działania w ramach "krytyki politycznej". Tworzy tym samym pozycje resentymentu. A to już jest właśnie piekło oszukańczych ideologii. ALbo tworzysz własne działanie , albo daj spokój bo tworzysz jedyne co robisz to racjonalizujesz własne mechanizmy obronne. To ciągłe wywracanie kota ogonem rzekomo w imię empatii to resentyment.
 • dotera 01.08.19, 13:15
  Ktoś w komentarzach słusznie zauwazył ze to ageizm.

  Radzę uważać na taką strategię panie Kapela. Bo już mieliście :Zabierz babci dowód. A teraz macie brak młodzieży po swojej stronie.

  Taka strategia jest dobra dla nastolatka i dwudziestolatka. Ale po 30tce lubi przewrotnie się zemścić.

  Pis znajduje sobie kolejne grupy nienawiści. I lewica także lubi ową strategię.

  Ale bardzo krótko jest się w sytuacji słusznych pretensji pięknej młodości wobec starości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka