Dodaj do ulubionych

Gwiazdy ratują środowisko prywatnymi jetami

01.08.19, 10:25
www.pudelek.pl/artykul/149628/ksiaze_harry_barack_obama_leonardo_dicaprio_i_wielu_innych_na_szczycie_klimatycznym_ekologicznie_zlecieli_sie_114_prywatnymi_jetami/
A później zdziwienie jest , że pisi piszą o lewackich wymysłach.
Edytor zaawansowany
 • dotera 01.08.19, 10:36
  Nie bardzo rozumiem idei tych zdarzeń. Ok, biorą celebrytów zeby reklamowali. To czemu ukrywają relację? Czy tych ludzi nie żenuje własne pustactwo? Książe Harry wygłosi referat na temat z którym nijak nie jest związany zawodowo, zwiozą dziesiątki celebrytów. Przecież to jak być wycieczka na pochód pierwszomajowy z sprawdzaniem listy obecności załogi z fabryki połączona z towarzystwem własnej adoracji.
 • dotera 01.08.19, 10:43
  Albo może ich psychika już nie ma wyjścia.

  Leonard zalicza dziesiątki modelek światowej klasy, ma wszelkie luksusy. I jak w takiej sytuacji znaleźć szczęście gdy wszystko stało się łatwe? Jesteś już uzależniony od bycia na świeczniku bo jedyne co ci poprawia humor to to ze nadal inni mają gorzej.

  Są dwie drogi szczęścia. Jedna to medytacja, druga to stymulacja. Pierwsza ponoć na stałe. Druga jeśli się odpowiednio umiemy rozwijać i dawkować stymulację. ALe jeśli się ma już wszystko to jestes w pozycji wypustoszałego narkomana. Cóż wtedy może stymulować.
 • dotera 01.08.19, 10:46
  To dotyczy ludzi jak Leonard. ALe też w inny sposób dotyczy nas wszystkich. Współczesny system edukacji pokazał nam mnóstwo wiedzy. Internet pokazał nam jeszcze więcej faktów. I wtedy jesteś sam nad tym nadmiarem i jest pustka. Psychika człowieka działa inaczej. Po sznureczku od jednego punktu do drugiego rozwijają się pragnienia emocje. Jeśłi rozum wszystko sobie przedstawi jest pustka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka