Dodaj do ulubionych

Sprawa pedofilii i LGBT

05.08.19, 08:37
www.plotek.pl/plotek/7,154063,25058709,aktor-z-na-dobre-i-na-zle-stracil-prace-przez-homofobiczny.html
Owszem, w Niemczech i Danii były ruchy wyzwolenia pedofili i seksu ze zwierzętami. I jeden z przywódców paryskiego maja 68 bronił pedofilii, także był feministka która hejtowała jak hitler męzczyzn i miała jednoczesnie teksty o dozwolonej relacji seksualnej z dziecmi.

Ale pedofilia ogólnie została zakazana na zachodzie przez ruchy feministyczne i kobiet wierzących również. Czyli całkiem jak pierwsza fala feminizmu, która wcale nie ograniczała się do sufrażystek. To były też kobiety skrajnie wierzące i po pierwszej wojnie była szeroka zgoda na prawa wyborcze kobiet w w wielu krajach. Wcześniej zaś kwestia pedofilii nie istniała wogóle w świadomości społecznej jako coś złego. Dopiero od lat chyba 90 zaczęła tak istnieć i zaczęły te wszelkie skandale wypływać.

W dawnych czasach burdele z dziećmi istniały w Londynie. Później na pdefili patrzyło się bardziej jak na wariatów co lubia dzieci. BYły nawet teksty o tym zeby matka dawała corke sasiadowi do wymacania to nie bedzie się puszczac dziewczynka.

Przyzwolenie na pedofilię było niegdyś wieksze niż na homoseksualizm!
Edytor zaawansowany
  • dotera 05.08.19, 08:40
    to nie jest tak ze nikt nie wiedział ze ten facet z BBC miał setki gwałconych dzieci. TO nie jest tak, że nikt nie wiedział o księżach. I raptem ktoś wykopał. To było wiadome, tylko się o tym nie mówiło bardziej tak ja się o seksie nie mówi. Autorytet władzy był silniejszy. Kiedyś wogole z pedofilii nie robiono sprawy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka