Dodaj do ulubionych

Kobiety (go/ją) wyplują

06.08.19, 08:49
www.pudelek.pl/artykul/149739/transplciowa_modelka_valentina_sampaio_zostala_twarza_victorias_secret_zdjecia_s/foto_1#s1
Australijska feministka wiekowa hejtuje transów, że to parodia kobiety. W USa też są takie głosy. To jest niedzwiedzia przysługa. Za pierwszym razem wpiszą się ze fajnie, pozniej po jakimś czasie, przy nastepnym przypadku gdy już się opatrzy nowość będzie hejt na nich.

Tym bardziej ze nie jest pewna natura transpłowości. Owszem są hermafrodyty, jest nikły procent po środku, natomiast masowość tego wspołczesna zaczyna budzić podejrzenie , że płeć została uznana za rodzaj przebrania. Badania mózgu pokazują tylko w jednym minimalnym ośrodku mózgu różnice : u męzczyzn ten osrodek jest gesciejszy u kobiet bladszy. Przy czym jak wezmiesz skany meskiego i kobieccego mozgu to roznice są w oczywisty sposób
wyrazniejsze.

Edytor zaawansowany
  • dotera 06.08.19, 08:53
    Nie mam nic przeciwko zarówno transom jak i tym ze facetowi jest bliższy gender kobiecy. Ale mam wrażenie ze jak ędzie się akcentować coraz mocniej ten temat będzie wojna płci. Bo istnieje coś takiego. Płcie chcą się mocno różnic od siebie. I takie osoby będą pierwszymi ofiarami tej wojny,
  • dotera 06.08.19, 08:57
    Jeśli zbudują swój świat trzeciej płci, rodzaj bohemmy wtedy mogą zwiększyć swoją atrakcyjność społeczną. Tak to działa.

CHcesz być zaakceptowany ? Zrób coś po swojemu, wywalcz swoją niezależność. Jeśli będzie na zasadzie wyrównywania szans , w końcu będzie na nich hejt. I to nie jest tylko dziedzina łysych mężczyzn. U kobiet też będą budzić agresję. Kobiety wypluwają ze stada też mają takie instynkty,
  • dotera 06.08.19, 09:02
    BYł taki program chyba Top model. I tm był chłopak bardzo zniewieściały i dwa bardzo uległy. Dziewczęta jechały po nim chyba mocniej niż faceci.

Przekonanie lewicy ktora widzi świat jako pole bitwy patriarchat kontra reszta świata idealizuje tylko jeden wycinek kobiecości : przytulna mamusia, która wszystkie dzieci kocha. TO nie jest główny atrybut kobiety. CO więcej kobiety nie chcą zeby był głównym...
  • dotera 06.08.19, 09:04
    Panie się wpisują ze nie bedzie miał cellulitu.

Oczywiście ze będzie. Przy największej gruości też miałem jakaś formę, może nie tak spektakularną widoczną ale byly zmiany w tkance. Niech spojrzą na jego linię włosów. Ma kobiecą. Czyli jest na kuracji hormonalnej.
  • dotera 06.08.19, 09:09
    Widziałem w necie trzech transów ciekawych. Takich prawdziwych.

Jeden nawet się nie przedstawił. Po prostu go słuchalem jak mówił na jakiś temat i nie miałem pojęcia jaką ma płeć. Był po środku. I dwóch bardzo inteligentnych, z anglii i ze szwecji. Nikogo nie grali bardzo naturalnie się zachowywali.
    Ale jak widze ten wysyp transów w pozach egzaltowanych panienek to nie wiem czy to nie jest maskarada. Pełno z nich po prostu zachowuje się histerycznie i to budzi wątpliwości. Grają kogoś jakąś przegietą wizję kobiety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka