Dodaj do ulubionych

Dzienikarz śledczy - autorytet moralny

07.08.19, 06:32
www.pudelek.pl/artykul/149765/afera_teczowy_music_box_dziennikarz_sledczy_apeluje_prosze_nie_rozliczac_dzieci/
Panie, już Pan rozlałeś mleko zeby swój interes rozwinąć. SPrzedać książkę na której okładce jest ciało półnagiej kobiety z kieliszkiem wina. Teraz będziesz Pan zarządzał ruchem jako kto?

Te sprawy powinny być całkowicie za zamkniętymi drzwiami sądu załatwiane. Nie wiem skąd przekonanie ze rozgłos zwiększy wykrywalność. Zgłaszały się molestowane DOROSŁE kobiety metoobo one lubią ten sport martyrologiczny po fakcie i okazje do przypomnienia świat ze były atrakcyjne. A takie zdarzenia to olbrzymia trauma. Ludzie nie chcą w żaden sposób nagłaśniania tego.
Edytor zaawansowany
 • dotera 07.08.19, 06:39
  CHciałbym przypomnieć, że w sprawach kościelnych, kościół zamiatał pod dywan będąc przy tym instytucją z realną władzą. Kościół w takich sprawach moralnych ma większą władzę niż ktokolwiek w Polsce. Tu jest prywatny facet. Wiem, że pisi będą przekonani ze jest częścią układu wladzy. Ale nie jest.
 • dotera 07.08.19, 06:44
  Nie było trudno zgadnąć, że media czepią się jego córki.

  ALe to że będzie regularna fala hejtu na nią wskazuje jak nisko to społeczeństwo leży moralnie i wiele mówi o infantyliźmie tego narodu. Nie ma żadnego innego kraju w którym człowiek będzie ciągle postrzegany przez pryzmat rodzica.
 • dotera 07.08.19, 06:52
  Jedyny sposób w jaki mógł jej ojciec wpłynąć na jej karierę to napisać jej piosenki. Mimo ze widzi się dzieci sławnych rodziców w telewizorze po znajomości to mogą one zagrać w telenoweli i to jeśli ie są zbyt drętwe. Na zachodzie jest mnóstwo dzieci sławnych rodziców w mediach. ALe są bo od dziecka były szkolone w tym kierunku. Jesli publika nie będzie chciała ich widzieć to nie będą w mediach.

  Po znajomości ludzie zwykli załatwiają swojej rodzinę pracę w róznych firmach na zwykłych stanowiskach i nie ma problemu. I później projektują , że wszyscy po znajomościach mają prestiżowe prace. NIe, prestiżowej po znajomościach załatwić się nie da. Bo potrzebne są kompetencje. Kiedyś widziałem w pracy taką starą dewotkę, fankę obecnych władz. Krzyczała cały czas ze u góry wszyscy kradną. I sama kradła , wykorzystywała swoich podwładnych do prywatnych celów. Tak to właśnie działa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka