Dodaj do ulubionych

Trump załatwił zawodowo PIS

07.08.19, 08:19
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25063847,donald-trump-zbuduje-kapital-moralny-polski-wielkie-obchody.html#s=BoxOpMT
Za bazy nikomu niepotrzebne, nijak nie zwiększające bezpieczeństwa ( to nie oddział amerykanów obroni Polskę tylko ich nowoczesne uzbrojenie za oceanem), o które USA powinno zabiegać, da jeszcze roszczenia do zwrotu majątku żydowskiego. Te bazy to tylko zaczyn przyszłego rozwoju seks turystyki. Polska bazy opłaci. I płacić będzie dalej. Ale za to sam prezydent USA powie kilka gładkich zdań o polskiej historii , a Polacy tak to kochają. DO tego należy dorzucić pogorszenie stosunków polski z Iranem w ramach biznesu, a także z resztą europy. Bo USA nie chce zachodnich tendencji do uzależniania się od nich. Usa europę wschodnią wykorzystują po to zeby to zatrzymać.
Edytor zaawansowany
 • dotera 07.08.19, 08:27
  Pakty obronne same z siebie nic nie znaczą i nic nie znaczyły w historii. Przed wojną Polska też miała podpisane porozumienia. Nato się bedzie liczyć tylko i wyłącznie wtedy jeśli Polska zintegruje się silnie z Europą Zachodnią. ALe Polakowi wystarczy , że ktoś pobij e w jego godnościowy bębenek. Za to da wszystko.
 • dotera 07.08.19, 09:13
  krytykapolityczna.pl/felietony/kaja-puto/turystyka-krakow/

  TO samo panowie patrioci będzie jak będą amerykańskie wojska. tylko w wersji do kwadratu.
 • dotera 07.08.19, 09:20
  Przed rozwiązłością seksualną lat 60tych mówili psychoanalitycy od wolności seksualnej ze prostytucja jest efektem ograniczeń seksualnych. Po latach 60tych wiemy rzecz oczywistą, że prostytucja rośnie po tzw . "wyzwoleniu seksualnym"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka